Як зробити шрифт чіткіше. Як зробити шрифт на ноутбуці.

Технологія підвищення якості екранних шрифтів з використанням методу згладжування Microsoft ClearType в деяких випадках дає зворотний ефект - чіткість текстів стає неприйнятною. Це може бути пов'язано як з індивідуальними особливостями зору користувача (підвищена цветочувствітельность), так і з настройками монітора (нештатное дозвіл, неналежна гамма-корекція та ін.). Якщо вас не задовольняє чіткість екранних шрифтів, то спробуйте відключити або відрегулювати налаштування ClearType.
Інструкція
1
Почніть зі клацання правою кнопкою миші по фонового зображення робочого столу, якщо ви використовуєте ОС Windows XP. Виберіть рядок «Властивості» у випадаючому контекстному меню, і система запустить компонент з настройками, що відносяться до зображення на екрані. Можна це ж зробити і через Панель управління, що відкривається посиланням в меню на кнопці «Пуск». В панелі виберіть розділ «Оформлення і теми» і натисніть посилання «Екран».
2
У вікні властивостей екрана виберіть закладку «Оформлення» і клацніть по кнопці «Ефекти». Далі у вас буде вибір: взагалі відключити згладжування шрифтів або відключити згладжування за технологією ClearType.
3
Приберіть позначку в полі «Застосовувати наступний метод згладжування екранних шрифтів», якщо ви хочете повністю відключити згладжування.
4
Залиште відмітку в полі «Застосовувати наступний метод згладжування екранних шрифтів», а в вміщеному нижче випадаючому списку виберіть пункт «Звичайний», якщо ви вирішите відключити тільки технологію ClearType.
5
Натисніть кнопки OK в обох відкритих вікнах і процедура буде завершена.
6
Якщо у вас встановлена ОС Windows 7, почніть процедуру з натискання клавіші win або клацання по кнопці «Пуск». У розкрився головному меню ОС введіть текст ClearType в полі «Знайти програми та файли». У результатах пошуку натисніть посилання "Налаштування тексту ClearType», і система запустить компонент «Засіб налаштування тексту ClearType».
7
Приберіть позначку з поля «Включити ClearType» та натисніть кнопку «Готово».
8
Якщо ви вирішите спробувати інші настройки ClearType, то замість попереднього кроку натисніть кнопку «Далі» і дотримуйтесь інструкцій майстра настройки згладжування екранних шрифтів. По закінченні його роботи закрийте вікно клацанням по кнопці «Готово».