Як синхронізувати аудіо з відео. adobe premiere Як синхронізувати відео і звук.

Щоб синхронізувати аудіо і відеодоріжки, потрібно використовувати спеціальні програми, які дозволяють відокремити цифрове відео від звукового файлу і поєднати їх заново таким чином, щоб вони співпадали. Як це зробити, читайте далі.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть спеціальну програму для того, щоб синхронізувати аудіо з відео. Найпопулярнішими є iMovie для Mac і Adobe Premier для PC. Відкрийте відео файл в програмі. Для цього на панелі інструментів виберіть пункт меню «Файл», потім «Імпорт». Після того, як відкриється вікно, перейдіть в директорію, де зберігається файл, клікніть по ньому один раз лівою кнопкою миші та натисніть «Відкрити».
2
Натисніть на перший кліп, створений з завантаженого відео. Після цього натисніть клавішу Shift і стрілку вниз, щоб вибрати всі кліпи, які були створені з даного файлу. Поле того, як всі кліпи будуть вибрані, натисніть на будь кліп і перетягніть його на тимчасову шкалу. Це потрібно для того, щоб кліпи були розташовані в правильному порядку.
3
Потім натисніть на кнопку «+», щоб відобразити аудіо доріжку. Потім клікніть правою кнопкою миші по аудіо чи відео доріжці. У контекстному меню виберіть пункт «Розділити» або Unlink, якщо ви використовуєте не русифіковану версію програми.
4
Перемістіть кліпи вправо або вліво залежно від цього доріжка включиться пізніше або раніше відповідно. Щоб синхронізувати відео з аудіо, постійно перевіряйте правильність переміщення кліпів. Для цього періодично натискайте кнопку «Відтворити».
5
Після того, як ви сінхронізуете доріжки, збережіть отриманий файл. Для цього на панелі інструментів виберіть пункт меню «Файл», потім «Експорт». Виберіть директорію, куди б ви хотіли зберегти синхронізований файл. Якщо ви хочете синхронізувати звук з відео автоматично, скачайте програму VirtualDub. У ній є варіант автоматичної синхронізації звукової та відеодоріжки.
6
Запустіть програму, виберіть потрібний файл, розділіть доріжки. Після цього виберіть на панелі інструментів пункт «Відео», потім «Синхронізувати» і «Автосінхронізація». Звукова і відео доріжка будуть синхронізовані автоматично.
Необхідність синхронізації комунікатора викликана його функціональними особливостями. Мобільність, залишаючись головним достоїнством пристрою, накладає певні обмеження на можливості комунікатора. І тому комунікатор - прекрасне доповнення до настільного комп'ютера.
Вам знадобиться
  • - Windows Mobile 5.0;
  • - Active Sync 4.5.
Інструкція
1
Скачайте та встановіть програму Active Sync 4.5 з офіційного сайту Microsoft.
2
Підключіть комунікатор до USB-порту за допомогою дата-кабелю і дочекайтеся повідомлення системи про виявлення нового обладнання на базі Windows Mobile.
3
Натисніть кнопку «Далі» в діалоговому вікні «Майстер налаштування синхронізації».
4
Застосуйте прапорці на полях потрібних типів файлів в розділі «Параметри синхронізації» нового діалогового вікна та натисніть кнопку «Далі» для підтвердження свого вибору.
5
Натисніть кнопку «Готово» для підтвердження виконання команди.
6
Підключіть адаптер Bluetooth до вільного USB-порту для виконання бездротової синхронізації комунікатора з настільним комп'ютером.
7
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління».
8
Розкрийте посилання «Пристрої Bluetooth» та натисніть кнопку «Додати» для запуску інструменту «Майстер підключення Bluetooth».
9
Перейдіть на вкладку «Обладнання» і переконайтеся в тому, що в списку є Microsoft Bluetooth Enumerator і Generic Bluetooth Radio.
10
Перейдіть на вкладку «Параметри» застосуєте прапорці на полях «Включити виявлення» в Розділ «Виявлення» і «Дозволити пристроям Bluetooth підключатися до цього комп'ютера» і «Сповіщати при підключенні нового пристрою Bluetooth» у розділі «Підключення».
11
Перейдіть на вкладку «COM-порти» і запам'ятайте номер з'явився вхідного порту.
12
Натисніть кнопку OK для застосування обраних змін і перейдіть в меню «Файл» вікна програми Active Sync.
13
Виберіть пункт «Параметри підключення» і застосуєте прапорець на полі «Дозволити підключення до наступних об'єктах», вказавши збережений номер вхідного порту.
14
Відкрийте Active Sync на комунікаторі та виберіть пункт «Підключитися через Bluetooth» в меню програми.
15
Натисніть кнопку «Так» у діалоговому вікні з пропозицією установки спільноти Bluetooth і вкажіть обраний комп'ютер в наступному діалоговому вікні.
16
Задайте ключ доступу і повторіть введення вибраного ключа на комп'ютері та натисніть кнопку «Готово» в розпочатому новому діалоговому вікні.
17
Виконайте синхронізацію пристрою застосовуючи описаний вище алгоритм дій.
Зверніть увагу
Microsoft не передбачає можливості синхронізації пристроїв на базі Windows Mobile 5.0 з настільним ПК по Wi-Fi.
Корисна порада
Можлива також синхронізація комунікатора через інфрачервоний порт (IrDa).