Як змінити пароль на Рамблері. змінити пароль пошти rambler.

Поштова служба інтернет-холдингу Rambler користується заслуженою популярністю. Якісний сервіс, надійність і зручність роботи залучають все нових і нових користувачів. Безпека користування поштовою скринькою, значною мірою, залежить від складності встановленого пароля. І часом виникає ситуація, коли зміна пароля на Рамблере стає необхідною.
Інструкція
1
Навіть якщо на вашій поштовій скриньці встановлений дуже надійний пароль, не забувайте час від часу його міняти. Яким би складним не був введений пароль, його можна перехопити за допомогою кейлоггера - в цьому випадку зломщик отримає повний доступ до вашого аккаунту.
2
Для зміни пароля увійдіть в свій аккаунт. У верхній правій частині сторінки знаходиться ваш логін, поруч з ним ви побачите стрілку. Натисніть на неї, відкриється меню. Виберіть «Змінити пароль».
3
На сторінці, двічі новий пароль. Вводите його обидва рази від руки, а не копіюючи у другий рядок вміст першої. Якщо ви помилитеся в першому рядку, то помилка перейде і в другу і ви, після зміни пароля, не зможете увійти в акаунт.
4
Двічі ввівши новий пароль, введіть у відповідне поле зазначені на картинці символи - це захист від автоматичного підбору паролів. Якщо символи погано видно, натисніть «Показати інші літери».
5
Введіть останнім, саме нижнє, поле свій поточний пароль і натисніть кнопку «Змінити пароль». Пароль буде змінений. Перед зміною пароля не забудьте записати і зберегти новий пароль в надійному місці.
6
Зміна пароля необхідна і в тому випадку, коли ви помічаєте щось незвичайне, що відбувається з вашим поштовою скринькою. Наприклад, нові листи, які ви ще не читали, виявляються прочитаними. Це говорить про те, що хтось отримав доступ до вашого аккаунту. Негайно змініть пароль.
7
Змінивши пароль, на всякий випадок поміняйте і секретне питання. Для цього увійдіть в акаунт, натисніть стрілку поруч із вашим логіном. Виберіть пункт «Мій обліковий запис» та у вікні, введіть новий секретне питання, потім збережіть зміни.
8
Ніколи не зберігайте пароль в браузері, сучасні троянські програми здатні знайти їх і вкрасти. Якщо вам ліньки вводити кожен раз пароль, збережіть його в трохи зміненому вигляді - наприклад, змінивши той чи інший символ. Навіть вкравши такий пароль, хакер не зможе ним скористатися. Вам же для входу в пошту буде достатньо поміняти всього один знак.