Як додати посилання до зображення. Як вставити посилання в фотографію.

Дуже зручно, коли зоною дії активного посилання є не текст, а зображення. Мова розмітки HTML цілком дозволяє здійснити таку операцію. Все, що для цього необхідно - особливим чином скомбінувати теги.
Інструкція
1
Якщо всі файли на сервері зберігаються в одній папці, то пропишіть наступний HTML-код сторінки: Натискання на це посилання приведе вас на іншу сторінку в межах сайту
2
Ознайомтеся з тим, як вставляти в HTML-код посилання на локальні сторінки, розташовані на сторонніх сайтах: Натискання на це посилання приведе вас сторінку , розташовану на зовсім іншому сайті
3
Тепер ознайомтеся зі способом вставки в сторінку зображень, що зберігаються на тому ж сервері, що і сайт, за умови, що всі файли на цьому сервері зберігаються в загальнодоступному місці:
4
Аналогічним чином вставляйте в сторінку і зображення, які знаходяться на сторонніх серверах: Але при цьому пам'ятайте, що деякі сервери не дозволяють вставляти зображення в сторінки , розташовані за їх межами, показуючи замість них попереджувальні заставки або не показуючи нічого. Не копіюйте в таких випадках картинку на локальний сервер - це буде порушенням авторського права. Краще дайте на цю картинку посилання.
5
Щоб при натисканні на картинку відбувався перехід по посиланню, скомбінуйте ці теги наступним чином: При бажанні, замініть в цій конструкції глобальну посилання на сторінку на локальну, або, навпаки, локальну посилання на зображення на глобальну.
6
Нарешті, якщо ви бажаєте, щоб перехід по посиланню відбувався при натисканні як на картинку, так і на розташований під нею текст, використовуйте більш складну конструкцію такого вигляду:

Ви перейдете на іншу сторінку незалежно від того, натиснете ви на цей текст, або на розташовану над ним картинку. Результат виявиться абсолютно однаковим.