Як закачати ігри на моторолу.

Багато сучасні телефони фірми Motorola забезпечені віртуальною машиною Java. Це дозволяє запускати на них гри у форматі J2ME. Закачування їх можна здійснювати прямо з інтернету.
Інструкція
1
Правильно налаштуйте на телефоні точку доступу (Access Point Name - APN). Зателефонуйте в службу підтримки оператора і скажіть, що вам потрібно отримати повідомлення з автоматичними настоянками точки доступу для доступу в інтернет (а не WAP, особливо підкресліть це) з телефону фірми Motorola. Обов'язково назвіть модель апарату. Після того як повідомлення прийде, перевірте, яке значення в ньому має параметр APN: відповідний рядок повинна починатися зі слова "internet", а не "wap". Якщо це так, активуйте налаштування.
2
Знову зателефонуйте в службу підтримки і з'ясуйте, чи надається оператором у вашому регіоні послуга безлімітного доступу в інтернет, і за якою ціною. Якщо ціна вас влаштовує, попросіть підключити її. Консультант продиктує вам команду, а ви, поклавши трубку, наберіть її. Дочекайтеся повідомлення про те, що послуга підключена.
3
Якщо ви збираєтеся качати платні ігри, дізнайтеся, скільки коштує одна і та ж гра у різних контент-провайдерів. Виберіть того з них, чиї послуги обійдуться дешевше. Нерідко деякі з них влаштовують розпродажі ігор з 25 і навіть 10 рублів (без урахування вартості трафіку, якщо він у вас не безлімітний).
4
Існує спосіб отримання якісних ігор без необхідності за них платити (знову ж таки, без урахування вартості трафіку). Для цього відвідайте сайт GameJump або аналогічний. Ігри, викачані з нього, показують рекламні оголошення перед запуском і після завершення сеансу. Врахуйте, що викачуються ці оголошення через інтернет, проте вартість трафіку виходить настільки низькою, що навіть за відсутності безлімітного тарифу це зазвичай виходить вигідніше, ніж купувати гру. Крім цього, існують і звичайні безкоштовні J2ME-ігри, створені програмістами-аматорами. Сюжети цих ігор зазвичай нескладні.
5
Навіть якщо на апараті є браузер Opera Mini або UCWEB, скачування ігор здійснюйте вбудованим браузером. Рідко на якому телефоні Motorola J2ME-апплетам надається можливість звертатися до файлової системи. Інша тонкість, що відноситься саме до апаратів Motorola, полягає в тому, щоб вибирати на сайті файл формату JAD, а не JAR. Після того як ви скачаєте файл формату JAD, телефон, керуючись зберігається в ньому інформацією, приступить до автоматичного скачування файлу формату JAR.
6
Якщо телефон обладнаний картою пам'яті, в якості місця для зберігання ігор, виберіть саме її. Надалі за допомогою кардрідера спробуйте знайти, в який саме папці карти телефон зберігає JAD- і JAR-файли. При бажанні запишіть у цю папку та інші ігри. Пам'ятайте, що вони повинні бути розраховані на відповідний дозвіл екрана, і в обов'язковому порядку бути представлені двома файлами, один з яких має формат JAD, інший - JAR. Зняття і установку карти здійснюйте при вимкненому апараті.
Зверніть увагу
Чи не закачуйте на телефон піратські ігри.
Установка будь-якої гри на стільниковий телефон Motorola зазвичай не вимагає від користувача виконання будь-яких складних дій. Сам процес інсталяції програми не займає більше п'яти хвилин при наявності необхідного обладнання.
Вам знадобиться
  • Стільниковий телефон, комп'ютер, дата-кабель, програмне забезпечення телефону.
Інструкція
1
Встановіть на персональний комп'ютер програмне забезпечення для стільникового телефону. Для цього вставте в привід ПК відповідний носій. Диск з програмним забезпеченням можна знайти в стандартному комплекті поставки стільникового телефону. Під час установки ПО для мобільного намагайтеся не змінювати параметрів інсталяції. В іншому випадку подальша робота встановленої програми може бути некоректною.
2
Дочекайтеся завершення інсталяції програмного забезпечення стільникового телефону на комп'ютер, після чого виконайте рестарт системи. Чи не перезавантажуйте ОС натисканням кнопки на системному блоці - правильна перезавантаження здійснюється за допомогою інтерфейсу меню «Пуск» (Пуск - Виключення - Перезавантаження).
3
Після перезавантаження операційної системи запустіть раніше встановлену програму для роботи з стільниковим телефоном. Знайдіть у комплекті поставки пристрою USB шнур (дата-кабель), який дозволить вам з'єднати телефон з комп'ютером. Спочатку підключіть шнур до ПК, після чого приєднайте його до вашого мобільного. Дочекайтеся моменту визначення пристрою системою, потім, займіться передачею гри на стільниковий телефон.
4
Знайдіть у занедбаному вікні програми папку «Ігри» і відкрийте її. В дану папку вам потрібно перемістити (скопіювати) інсталяційний файл з грою. Дочекайтеся закінчення копіювання, після чого розірвіть з'єднання телефону з комп'ютером.
5
Як тільки синхронізація пристрою з ПК буде перервана, зайдіть в Motorola в розділ з іграми. Тут ви побачите раніше скопійований інсталятор гри. Щоб виконати її установку, задайте відповідну команду. Для цього вам потрібно відкрити меню інсталятора. Установка гри може зайняти певний час, який напряму буде залежати від розміру програми. По завершенню інсталяції гри ви зможете вдосталь насолодитися ігровим процесом.