Як вибрати садок.

Ви вирішили віддати дитину в дитячий сад. Природне занепокоєння викликають думки про те, як вибрати заклад, в якому малюкові буде комфортно проводити більшу частину дня. Щоб не мучитися сумнівами, відповідально підійдіть до вибору садка для вашого чада.
Інструкція
1
Вибирайте дитячий сад поруч з будинком або якомога ближче до нього, особливо якщо у вас немає особистого транспортного засобу. Довгі поїздки вранці та ввечері стомлюють дитини.
2
Познайомтеся з вибраними дитячими садами. Поговоріть із завідуючою. Від цієї людини залежить робоча обстановка в педагогічному колективі, тому вже на першому етапі ви можете скласти уявлення про дитячий садок. З'ясуйте умови вступу до зазначеної установи.
3
Поцікавтеся, чи проводять в дитячому садку додаткові заняття з дошкільнятами (вивчення іноземної мови, заняття з логопедом і т.д.). Наявність басейну в дошкільному закладі, безсумнівно, великий плюс, яким більшість дитячих садків не може похвалитися. Попросіть оглянути групу і, якщо можливість, то і спальню. Недостатня кількість ліжок (або занадто велика кількість вихованців), коли дітям доводиться спати по двоє - достатня причина, щоб не віддавати дитину в такий дитячий сад.
4
Уважно огляньте майданчик, де гуляють діти. У дитячому садку повинна бути доглянута територія - відсутність сміття, достатню кількість ігрових елементів (гірка, будиночок, драбинка і т.п.).
5
Скористайтеся допомогою інтернету, особливо якщо ви живете у великому місті. На спеціалізованих сайтах для батьків пошукайте відгуки про цікавить вас дошкільному закладі або самі поставте запитання щодо педагогів, умов в конкретному дитячому садку, попросіть батьків поділитися своїми враженнями про роботу дитячого закладу.
6
Якщо у вашої дитини є певні проблеми зі здоров'ям, затримка розвитку, поцікавтеся про наявність спеціалізованих дитячих садків. Зробити це можна в місцевому відділі народної освіти. Вони ж допоможуть визначитися зі списком довколишніх дитячих садків.
7
Поговоріть з передбачуваними педагогами вашої дитини. Якщо ви легко знайшли з ними спільну мову, значить більше шансів, що маляті там сподобається.