Як подивитися Які драйвера встановлені.

Оновлення програмного забезпечення і драйверів - дуже важливий і відповідальний процес. Установка невірних комплектів файлів може призвести до збою в роботі операційної системи.
Вам знадобиться
  • - Driver Pack Solution.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно дізнатися, які драйвери в даний момент встановлені на вашому комп'ютері, то краще скористатися спеціальною утилітою. Це дозволить значно заощадити час, витрачений на аналіз існуючих пакетів файлів. Скачайте та встановіть програму Driver Pack Solution. Природно, краще використовувати актуальну версію утиліти, а не її застарілі аналоги.
2
Перезавантажте комп'ютер і запустіть додаток, відкривши файл DPS-drv.exe. Зачекайте, поки програма просканує ваше обладнання і збере необхідні відомості. Тепер відкрийте вкладку «Різне». У цьому меню розташована інформація про встановлені драйверів. Вони розділені на такі категорії: «невідомі», «актуальні», «застарілі» і «стандартні». Відкрийте потрібну категорію і знайдіть потрібне обладнання.
3
Наведіть курсор миші на опис драйвера, щоб побачити додаткові відомості про нього. Якщо вам потрібно оновити файли для певного пристрою, то розгорніть категорію «Застарілі» і виділіть галочками потрібні пакети файлів. Тепер знайдіть в лівій верхній частині робочого вікна кнопку «Встановити» і натисніть її. Виберіть автоматичний режим установки і дочекайтеся завершення цього процесу.
4
Якщо у вас немає можливості скористатися вищеописаної програмою, або вам необхідно отримати більш повну інформацію про певні драйвери, то скористайтеся функцією операційної системи Windows. Відкрийте меню «Пуск» і клацніть правою кнопкою миші по пункту «Комп'ютер».
5
Перейдіть до властивостей цього пункту. Відкрийте меню «Диспетчер пристроїв». Знайдіть потрібне обладнання і клацніть правою кнопкою миші по його назви. Виберіть пункт «Властивості» і відкрийте вкладку «Драйвер». Тепер натисніть кнопку «Відомості». У вікні буде відображено перелік файлів, яке використовує даний пристрій.
Після переустановлення операційної системи в багатьох випадках доводиться вручну встановлювати драйвери для всіх пристроїв комп'ютера. Особливо це актуально для власників ноутбуків, де окрім драйверів для основного обладнання слід встановити програмне забезпечення для додаткових пристроїв. Але як дізнатися, які драйвери ще не встановлені?
Інструкція
1
Якщо на робочому столі є значок «Мій комп'ютер», клацніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть команду «Властивості» і перейдіть на вкладку «Диспетчер пристроїв». У Windows 7 команду «Диспетчер пристроїв» можна вибрати відразу з контекстного меню.
2
Якщо значок «мій комп'ютер» не відображається на робочому столі, відкрийте меню «Пуск», виберіть пункт «Панель управління» і відкрийте «Диспетчер пристроїв».
3
У відкритому системному діалоговому вікні ви побачите список всіх пристроїв, встановлених на ваш комп'ютер. Обладнання, для якого встановлені драйвери, буде відображатися у вигляді значків з позначенням пристроїв. Ті пристрої, для яких в системі не вистачає драйверів , будуть показані у вигляді значків жовтого кольору з оклику або знаками питання.
Корисна порада
Для установки драйверів слід правою кнопкою миші клацнути на значку пристрою, і вибрати команду "Оновити драйвери».