Як видалити програму з комп'ютера.

Установка потрібних програм в комп'ютер, як правило, вимагає просто запустити файл-інсталятор і слідувати його інструкціям. Коли програм накопичується стільки, що стає актуальною проблема вільного місця на жорсткому диску, то доводиться потурбуватися очищенням комп'ютера від не самих потрібних додатків. Операція видалення програм теж не дуже складна і може бути проведена кількома способами.
Інструкція
1
Використовуйте програму, спеціально призначену для видалення конкретного додатка. Вона називається дєїнсталлятором і в більшості випадків встановлюється автоматично разом із самим додатком. Знайти посилання на запуск дєїнсталлятора можна в тій же папці в головному меню операційної системи, де знаходиться і посилання на запуск основного програми. Зазвичай цей пункт в меню починається зі слова «Видалити ...» або Uninstall ... Після запуску дєїнсталлятора дотримуйтесь інструкцій, які він буде видавати на екран в процесі роботи.
2
Інший варіант полягає у використанні спеціального компонента ОС, який централізовано управляє деинсталлятори всіх зареєстрованих в системному реєстрі додатків. Він запускається через Панель управління, посилання яку можна знайти, клацнувши в головному меню по кнопці «Пуск». Знайдіть пункт «Видалення програми» в секції «Програми». Якщо ви використовуєте ОС Windows XP, то він повинен називатися «Установка та видалення програм». В результаті запуститься потрібний компонент ОС і почне збір інформації про встановлені програми - на це може піти кілька десятків секунд.
3
Дочекайтеся закінчення формування списку додатків, а потім знайдіть в ньому рядок з назвою програми, що стала непотрібною. Залежно від версії встановленої операційної системи для видалення програми вам слід або клацнути рядок правою кнопкою і вибрати пункт «Видалити», або натиснути в цьому рядку кнопку з таким написом. Потім почне роботу деинсталлятор і вам залишиться слідувати його інструкціям.
4
Деякі програми при установці не вносять жодних записів до реєстру і не мають в комплекті програми-дєїнсталлятора. В цьому випадку для деінсталяції буде достатньо видалити з жорсткого диска папку програми. Можна таким способом деінсталювати і програми, встановлені за всіма правилами, але в цьому випадку необхідно мати додаток, який після видалення очистить системний реєстр від записів, що відносяться до цієї програми - наприклад, Registry Booster.