Як намалювати казковий замок.

Щоб намалювати чарівний замок, потрібно уявити, хто буде його мешканцем, адже в різних казках і епопеях в палацах жили красуні-принцеси, ельфи, зачаровані чудовиська. Тому зовнішній вигляд замку повинен відповідати власнику і його звичкам і потребам.
Інструкція
1
Намалюйте кріпосні стіни, що охороняють жителів казкового замку. Вони повинні бути досить високими. Верхній край стін оформите у вигляді зубчиків, намалюйте в них маленькі вертикально витягнуті віконечка. Зобразіть цегляну кладку на стінах, тріщини на штукатурці, якщо ваш замок з дуже старовинної казки.
2
Оточите казковий замок ровом з водою. Через рів перекиньте місток, зобразите ворота, що ведуть за фортечну стіну. Оформіть арку воріт кладкою з великих кам'яних блоків. До містку через рів намалюйте дорогу, що пролягає через поля та виноградники. Ворота в замок можна намалювати відкритими, а вхід загородити гратами. Обабіч від воріт повісьте великі полотна із зображенням герба або символу казкової країни.
3
Намалюйте вежі за фортечною стіною. Вони можуть бути різної висоти, мають циліндр або паралелепіпед в основі, і навіть бути нахиленими. Розташування веж всередині простору фортечних стін може бути симетричним щодо лінії центральних воріт, а може бути хаотичним. На башточках зобразите високі стрілчасті даху. Їх можна зробити гранованими або крученими, викладеними черепицею. На дахах прірісуйте високі шпилі, на них розвиваються довгі прапори і флюгера. Слідкуйте, щоб вони були повернені в одному напрямку. Одне або дві будівлі увінчати довгими двосхилими дахами, що мають рівнобедрений трикутник в перерізі.
4
Намалюйте безліч вікон на будівлях і вежах. Підкресліть кладкою аркову форму вікон. Декоруйте стіни і дахи барельєфами, Горгула, мозаїкою. Якщо ворота в замок відкриті, намалюйте вози і вози, в'їжджають усередину. Доповніть малюнок дрібними деталями, що роблять замок більш реалістичним. Намалюйте плющ, що обвиває одну з башточок, фіранку, підхоплену вітром, годинник під однією з дахів, що показують полудень.