Як обмежити швидкість wi-fi. Як зменшити швидкість wi fi.

У деяких ситуаціях необхідно обмежити швидкість каналу Wi-Fi для певних пристроїв. Іноді для цього потрібно налаштовувати не тільки пристрій, роздає сигнал Wi-Fi, а й обладнання, що приймає його.
Вам знадобиться
  • - NetLimiter.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте для створення бездротової точки доступу маршрутизатор або роутер, то відкрийте меню його налаштувань. Для цього введіть IP-адресу цього обладнання в рядок браузера та натисніть клавішу Enter. Відкрийте меню настройки бездротової мережі. Якщо можливості даної моделі маршрутизатора дозволяють включити роботу мережі 802.11 (без літер), то швидкість каналу автоматично обмежиться до 1 Мбіт/с. Врахуйте, що це значення буде ділитися на кількість підключених до Wi-Fi мережі пристроїв.
2
Якщо ж Wi-Fi маршрутизатор не працює з таким типом радіосигналу, то знайдіть пункт «Швидкість з'єднання» або Connection Speed. Встановіть потрібне значення від 1 до 54. Збережіть налаштування і перезавантажте маршрутизатор.
3
Якщо ж ви використовуєте стаціонарний комп'ютер і Wi-Fi адаптер для створення бездротової точки доступу, то спочатку спробуйте знизити швидкість каналу, використовуючи функції системи Windows. Відкрийте властивості пункту «Мій комп'ютер» і перейдіть в диспетчер пристроїв. Знайдіть ваш бездротової адаптер і клацніть правою кнопкою миші по його назві. Виберіть пункт «Властивості». Відкрийте вкладку «Додатково» і включіть режим роботи 802.11.
4
Якщо даний Wi-Fi адаптер не підтримує роботу з таким типом радіосигналу, то встановіть програму NetLimiter і запустіть її. Тепер знайдіть в отобразившейся списку потрібне вам пристрій і встановіть для нього параметри швидкості доступу в інтернет. Обов'язково заповніть обидва пункти: Incoming і Outgoing. Значення швидкостей в цій утиліті визначаються в кілобайтах.
5
В якості альтернативи програмі NetLiniter можна використовувати утиліти TMeter і Traffic Inspector. Обов'язково зберігайте створені фільтри, щоб уникнути необхідності повторної налаштування утиліти після перезавантаження комп'ютера.
Для рівномірного розподілу ресурсів каналу між усіма комп'ютерами при роботі через локальну мережу необхідно обмежити швидкість інтернету. Це дозволить уникнути перенапруги каналу і забезпечити комфортний серфінг всім комп'ютерам мережі. Для обмеження швидкості можна скористатися спеціалізованими утилітами.
Вам знадобиться
  • - Утиліта Tmeter.
Інструкція
1
Однією з найбільш популярних програм для роботи з трафіком є Tmeter. Крім звичайних інструментів обмеження швидкості і установки лімітів по трафіку, програма може збирати безліч статистичних даних, вести облік переданих пакетів і управляти групами IP-адрес.
2
Перейдіть на офіційний сайт утиліти Tmeter і скачайте її за допомогою кнопки «Завантажити» в центральній частині сторінки. Утиліта абсолютно безкоштовна, якщо ви створюєте не більше 3 фільтрів інтернет-каналу.
3
Запустіть завантажений файл і зробіть установку, слідуючи інструкціям інсталятора. Після закінчення процедури запустіть програму, клікнувши на ярлику в меню «Пуск» або на що з'явилася іконці робочого столу.
4
Перед Ввведение швидкісних обмежень, необхідно визначити «Майстер-фільтр», який буде задавати зміну швидкості для інших фільтрів. Клікніть в лівій частині вікна по розділу «Конфігурація» - «Набір фільтрів». Для редагування параметрів натисніть на клавіші «Змінити». Для створення нового набору налаштувань клікніть «Додати».
5
У вікні опцій поставте галочку «Майстер-фільтр». Виділіть пункт «Включити обмеження швидкості», вкажіть числове значення, до якого ви хочете внести обмеження.
6
У будь-якому з фільтрів ви також можете вказати кілька умов, за яких швидкість буде обмежуватися. Для цього відкрийте параметри, перейдіть у вкладку «Обмеження швидкості і трафіку» і вкажіть зручні вам настройки. Ви можете виставити параметри, при яких швидкість на фільтрі повинна буде змінюватися.
Корисна порада
Існує безліч альтернативних програм, що дозволяють керувати швидкістю в локальній мережі. Серед великого переліку подібних утиліт можна вибрати як і невелику утиліту для ведення моніторингу, так і складні програмні пакети, здатні виконувати складні операції і більш тонко налаштовувати інтернет-канал.