Як відправити факс на пошту.

Для відправки факсів по електронній пошті можна скористатися спеціалізованими онлайн-сервісами. Деякі сервіси є безкоштовними, інші стягують щомісячну плату за послуги з відправлення факсу. Такі сервіси, як eFax, Fax Zero and Got Free Fax надають реальний номер, який можна використовувати для відправки факсу на адресу електронної пошти.
Інструкція
1
Зареєструйтеся в одному з безкоштовних сервісів, який дозволяє вибрати номер для відправки факсу по електронній пошті. Переконайтеся, що у одержувачів, яким плануєте відправити факс, також є номери, які прив'язані до облікових записів електронної пошти. В іншому випадку, вони не зможуть отримати факсимільне повідомлення, відправлене з вашого номера.
2
Відкрийте програму для роботи з електронною поштою або авторизуйтесь в своєму акаунті на сайті поштового сервісу (наприклад, Gmail). Для цього введіть ім'я користувача та пароль у відповідні поля. Натисніть кнопку Sign In («Увійти»). Виберіть опцію Compose Message («Написати повідомлення») або Compose Mail («Написати листа»).
3
Заповніть поля для відправки факсів на адресу електронної пошти одержувача. Введіть номер факсу одержувача в полі T («Кому»), додайте короткий опис повідомлення в поле Subject («Тема»). Складіть текстове повідомлення і введіть його в поле Message («Повідомлення») або основну частину вікна поштової програми або сервісу.
4
Завантажте збережений на комп'ютері файл у вигляді вкладення. Якщо необхідно відправити документ, натисніть на кнопку Attachments («Вкладення»), потім Browse («Огляд»), щоб знайти шлях до файлу документа на комп'ютері. Переконайтеся, що відправляється інформація не захищена паролем, доступна не тільки для читання або не зашифровані.
5
Використовуйте опцію Spellchecker («Перевірка орфографії»), щоб знайти будь друкарські помилки і граматичні помилки, які можуть бути в повідомленні. Після завершення редагування факсимільного повідомлення, натисніть кнопку Send («Відправити»). Для того, щоб отримувати факс на електронну пошту від інших користувачів, повідомте їм свій номер. Потім відкрийте поштову програму або увійдіть в акаунт електронної пошти та перевірте поштову скриньку на наявність факсимільних повідомлень.