Як залучити гроші в сім'ю.

Кількість коштів, які можуть увійти в життя кожної людини - величина не абсолютна. Потрібно навчитися ставитися до грошей так, щоб вони відповідали взаємністю і примножувалися.
Інструкція
1
Любіть гроші. Це можна виразити в турботі про них, у вашому житті має бути місце для зберігання грошових коштів: шкатулка, сейф, красивий, краще червоного кольору, гаманець, в якому купюри розміщуються в розгорнутому вигляді і надійний банк, завдяки якому кошти постійно в роботі.
2
Відкладайте. Бажано робити це із задоволенням. Привчіть всю сім'ю до цього. Разом приготуйте конверти, розкладіть туди купюри і періодично поповнюйте вміст. Не забувайте, що думки матеріальні. Думайте тільки про хороше. Відчувайте добробут сім'ї. Виграні і знайдені гроші не приносять щастя, тому не повинні довго затримуватися, краще їх відразу ж витратити або віддати нужденним.
3
Мрійте про майбутнє, ви повинні чітко усвідомлювати, навіщо вам потрібна та чи інша сума. Наприклад, на великий будинок або заміську дачу. Уявляйте все в деталях, візуалізують бажання. Уявіть, що ви досягли мети. Уявіть себе на новій кухні в купленому будинку, що готує вечерю для всієї родини.
4
Полюбіть себе за те, що ви прагнете до багатства. Відкиньте сумніви і невпевненість. Проведіть переоцінку цінностей. Позбавляйтеся від старих фінансових звичок, що заважають почувати себе матеріально вільними людьми. Наприклад, забудьте про режим суворої економії.
5
Навчіться віддавати, ділитися з нужденними. Так у свідомості сформується думка про власний достатку. Ведіть рахунок грошам, витрачайте рівно стільки скільки необхідно. Витрачайте менше, ніж заробляєте. У той же час, навчитеся впускати і відпускати гроші. Якщо почнете трястися над кожною копієчкою, то скнарість стане потужним перешкодою на шляху грошового потоку, внаслідок чого грошей стане істотно менше.
6
Створюйте свої ритуали притягування грошей. Наприклад, на жовтому листку паперу розміром з кредитну картку, напишіть червоними літерами «Я хочу залучити гроші», покладіть його в гаманець. Коли будете відкривати портмоне, читайте цей напис. Вірячи в те, що дійсно притягуються гроші, ви заряджаєте ці слова своєю енергією і активізуєте їх.
7
Чи не скаржтеся. Якщо ви будете говорити що вам не вистачає грошей, їх стане ще менше. Міркуйте над тим, як їх швидше заробити. Ідеї можуть бути навіть фантастичними, головне, сформувати бажання заробляти більше. Згадайте, що доставляло вам більше задоволення, подумайте, як цим скористатися. Тільки улюблена справа може принести відчутний дохід. Однак складаючи фінансові плани, ніколи не забувайте, що самі по собі гроші не принесуть щастя або воно буде короткочасним. Любов, сім'я - ці цінності важливіші грошей.
8
Не витрачайте в день заробітної плати ні рубля, так гроші полюблять ваш будинок. На наступний ранок відкладіть певну суму на досягнення поставленої мети, а решту грошей потратьте на повсякденні потреби родини. Ніколи не тримайте гаманець порожнім. Зберігайте щасливу монетку і не допускайте її втрати.
Щоб залучити в своє життя матеріальне благополуччя, необхідно працювати, реалізовувати свої прагнення, долати перешкоди і перепони на шляху до збагачення. Але ще є й інші способи, як привернути до себе гроші. Вони пов'язані з умінням правильно направити грошову енергію в потрібне русло.

Правило перше - мрійте

Якщо ви будете в своїх мріях представляти великі суми грошей, багатство, розкіш, то ви будете концентрувати свій розум на володіння грошима. Мрійте не про те, як ви заробите мільйон, а про те, що цей мільйон вже у вас в руках. Уявляйте, як ви зрадієте цим грошам, що на них зможете придбати. Будуйте у своїй підсвідомості ідеальну модель свого життя, вона не тільки буде дарувати вам сприятливі емоції і розслаблення, а й запрограмує вас на те, що ви дійсно будете залучати до себе грошові доходи.

Правило друге - любите гроші

Гроші «притягуються» до тих людей, які сповнені енергії любові до них. Зберігайте гроші у великих купюрах, носіть їх у красивих портмоне, частіше торкайтеся до них і перераховуйте. Радійте кожному доходу, навіть невеликому. Висловлюйте свою радість вголос, адже всі слова, як і думки, матеріальні і володіють великою силою. Тому уникайте поганих думок, пов'язаних з фінансовими труднощами, великими витратами, намагайтеся не скаржитися на те, що у вас немає грошей, інакше їх і справді не буде.

Правило третє - очищайте простір для приходу грошей

Не зберігайте в своїй квартирі старі речі: зношений одяг, посуд зі відколами, несправну побутову техніку. Не захаращуйте непотрібними речами балкон і комору. Ці речі несуть у собі негативну, застояну енергію, яка не пропускає у ваше житло нову, позитивну, а також і фінансову енергії. Позбавляючись від старих речей, ви відкриваєте свій будинок для всього хорошого, нового, радісного.

Правило четверте - створюйте «магніти» для залучення грошей

Слідкуйте за тим, щоб ваш обідній стіл завжди був накритий красивою скатертиною. Під скатертину покладіть кілька купюр. Чим більше будуть купюри за своїм значенням, тим краще. На столі не повинно бути порожніх ємностей. Якщо на ньому стоїть ваза, то нехай вона завжди буде наповнена квітами, цукерниця - конфетамі.Не залишайте в будинку на ніч пакетів зі сміттям. Але й не виносьте його пізно ввечері. Краще робити це серед дня.Чаще провітрюйте квартиру. Щоб залучити в будинок матеріальний достаток, наповнюйте його час від часу «грошовими» ароматами: м'яти, кориці, апельсина. Покладіть під поріг або під килимок в передпокої монету, яка буде притягувати в будинок гроші і удачу.Пусть в затишному місці будинку у вас завжди лежать гроші. Бажано, щоб це були нові купюри. Цей запас буде притягувати до себе дохід. Чим більше купюри, тим сильніше вони притягують до себе інші купюри.В день зарплати намагайтеся не витрачати її. Нехай вся сума цілком полежить хоча б добу у вас в гаманці або на карті, щоб зарядити вас сприятливою грошової енергією.