Як вирізати музику з ігор.

Багато сучасні комп'ютерні ігри містять популярні музичні треки. Якщо ви бажаєте прослухати полюбилися треки з комп'ютерної гри в плеєрі, але саундтрек не продається окремо, то можна вирізати музику.
Вам знадобиться
  • ТВ-тюнер з програмою захоплення вхідного сигналу (для приставки Xbox або Xbox 360).
Інструкція
1
Для того щоб вирізати музику з гри для приставки Playstation, вставте диск в привід комп'ютера. Переконайтеся, що комп'ютер читає диск, і закрийте вікно автозапуску.
2
Скачайте програму MF Audio. Скористайтеся цією програмою, якщо диск призначений для приставки PlayStation 1 або 2. Ігри на Playstation 3 випускаються на Blu-Ray дисках, з яких витягти файли буде неможливо.
3
Вкажіть місце, де знаходиться аудіотрек, на панелі Input Audio File («Початковий аудіофайл»). Виберіть вихідний формат файлу і після його вилучення з гри. Натисніть кнопку Save as («Зберегти як»), введіть назву і вкажіть папку для збереження аудіо файлу.
4
Для того щоб щоб вирізати музику з гри для приставки Nintendo Wii, вставте диск з грою в привід комп'ютера. Закрийте вікно, що з'явилося автозапуску.
5
Скачайте програму Trucha. Відкрийте цю програму і запустіть читання диска Wii. Після повного завантаження диска виконайте вилучення аудіо файлів. Витягнуті файли зберігаються на комп'ютер в папку Music («Музика») або Audio («Аудіо»).
6
Скачайте і встановіть медіаплеєр Winamp і спеціальний плагін до нього. Цей плагін дозволить зчитувати файли різних ігрових форматів. Запустіть Winamp, виконайте імпорт витягнутих програмою Trucha аудіо файлів, а потім експортуйте їх у потрібний аудіо формат.
7
Для того щоб щоб вирізати музику з гри для Xbox або Xbox 360, підключіть приставку до ТВ-тюнера на комп'ютері. Microsoft не дозволяє відтворювати диски Xbox ніде, окрім як на приставці. Запустіть програму захоплення вхідного сигналу і почніть запис вподобаної музики з гри. Програма захоплення автоматично визначить для запису аудіо формат, тому немає необхідності перетворення файлу.
8
Перемістіть записаний музичний файл в потрібну папку на компьтере або MP3-плеєр для подальшого використання.