Як просувати свої ідеї.

Якщо ви не тільки покірливий виконавець чужих доручень, а й самі фонтаніруете ідеями, то напевно повинні були зіткнутися з тим, що оточуючі насторожено ставляться до всього нового. Тому будь-яка, навіть дуже хороша ідея потребує просування. Але як же правильно його здійснити?
Вам знадобиться
  • Комерційна пропозиція, прайси.
Інструкція
1
Щоб вам повірили і потягнулися услід, що не розкидайтеся порожніми словами. Якщо ви чимось загорілися, перевірте свою розробку особисто, перш ніж іти із загальною ідеєю до потенційного партнера або спонсору.
2
Щоб успішно просувати свої ідеї, укладіть їх у матеріальну форму. Зробіть комерційну пропозицію, де ви опишіть переваги власної «вигадки», подумайте і розпишіть прайс, спробуйте відповісти на можливі питання, які зацікавлена людина вам може задати. Якщо ви будете «мимрити», вас навряд чи сприймуть всерйоз і в кращому випадку вислухають.
3
При домовленості про зустріч з потенційним партнером або клієнтом, та й на самому ключовому для вас рандеву, говорите ввічливо, чітко і без зайвих емоцій. Досвідчені бізнесмени відчувають людину наскрізь, і якщо ви знаєте, що ваша ідея не бездоганна, вони це зрозуміють за вашою поведінкою.
4
Пропонувати свої ідеї варто тільки тим людям, кому вони дійсно цікаві. Спробуйте почати зі знайомих, але тільки тих, хто зможе дати ділову пораду і кому ваші думки можуть виявитися корисними. Чи не стрясати повітря просто так, ділячись своїми напрацюваннями з ким попало. Ви просто витратите свій час і нерви, а на виході ваш розповідь нічого не дасть.
5
Після того, як ваші знайомі висловлять особиста думка про ваш проект, зробіть свої висновки. Може бути, дійсно, доведеться щось додумати. Якщо ж все нормально, пропонуйте ідею тим, з ким ви бачите своє подальшу взаємодію. Але тільки врахуйте, що, наприклад, засновнику компанії по випічці булочок навряд чи буде цікаво пропозицію за економною покрівлі даху і т.д.
6
Запам'ятайте найважливіше: Не довіряйте нікому. При першій зустрічі з людиною, яка могла б підтримати вашу ідею у фінансовому або ж якомусь іншому плані, що не розкривайте відразу всі карти. В іншому випадку є ризик, що вашу думку використовує хтось інший, при цьому навіть не сказавши «спасибі».