Як зробити класну презентацію. класна презентація powerpoint.

Як найбільш виграшно піднести свої товари або послуги? Зробіть презентацію в письмовому вигляді! Адже якщо ви хочете заявити про себе серйозно, крім усного виступу на зустрічі перед потенційними клієнтами або партнерами вам буде потрібно залишити їм на пам'ять щось речовий. А презентація в Power Point разом з фірмовою «сувенірка» буде саме те.
Вам знадобиться
  • програма Power Point
Інструкція
1
Створювати презентацію найкраще в спеціальній програмі Power Point. Освоїти її неважко. Для цього вам буде потрібно максимум один день.
2
Для того щоб скласти хорошу презентацію, спочатку напишіть все, що ви хочете сказати, на окремому аркуші (можна в програмі Word). Після цього зробіть невелику перерву (переключіться на інші завдання). Поверніться до цих записів «на свіжу голову». Швидше за все, ви зрозумієте, що або написали щось зайве, або, навпаки, промовчали про головне.
3
Після того як всі аспекти презентації будуть згадані в чорновому документі, постарайтеся розбити майбутній текст по главам, після чого визначте їх послідовність.
4
Зробіть презентацію приємною для читання: заздалегідь виберіть шрифти і розміри для заголовків, основного тексту, приміток і т.д. і не відходьте від цих стандартів.
5
Не забувайте про те, що презентація повинна складатися не тільки з тексту. Використання візуального супроводу (картинок, графіків, фотографій) буде необхідно. Навіть якщо графік по суті дублює те, що ви написали словами, все одно бажано його розмістити. А найкраще - залишити тільки декілька ключових фраз і відразу привести діаграму.
6
Забезпечуйте будь візуальний супровід коментарями. Підписуйте картинки, графіки і т.д. Це - загальноприйняті стандарти, і ви повинні їх строго дотримуватися.
7
Для того щоб презентація вийшла цікавою і такою, що запам'ятовується, використовуйте спеціальне обладнання. Добудьте протектор і «розжовуйте» аудиторії кожен слайд, супроводжуючи його додатковою інформацією.
8
Щоб усі гості заходу залишилися задоволені, роздрукуйте трохи більшу кількість примірників власної презентації. Цілком можливо, що на зустріч прийдуть гості, яких ви зовсім не чекали.
9
І, наостанок, ще одне правило. Проводячи презентацію, забезпечите всіх гостей чистими аркушами і для писання. Можливо, у деяких з присутніх у міру вашого виступу можуть виникати питання. Чистий папір буде потрібно для того, щоб вони не робили нотатки прямо на вашому документі.