Як прибрати мішки під очима народними засобами. Як подовжити вії будинку.

Часом, поглянувши вранці в дзеркало, можна прийти в стан жаху, не довідавшись себе. Очі з темними неприємними припухлостями під ними змінюють обличчя до невпізнання, явно не додаючи впевненості та настрою на майбутній день. Причин мішків під очима може бути багато - велика кількість рідини або алкоголю, випитих ввечері, втома і недосип, вік і деякі захворювання. Для тих, кого мішки супроводжували не всю життя і з'явилися з очевидних причин ззовні, є кілька способів боротьби з ними.
Інструкція
1
Охолодіть шкіру Скористайтеся одним з найефективніших методів боротьби з мішками під очима - охолодіть шкіру. Використовуйте кубики льоду, за допомогою яких протягом декількох хвилин злегка масажуйте шкіру навколо очей. Для найкращого результату замість звичайної води заливайте в формочки для льоду відвари трав, наприклад, шавлії.
2
Використовуйте петрушку Ця зелень відмінно освіжає шкіру, розганяючи під нею рідина. Дрібно нарубати петрушку, знадобиться близько однієї столової ложки. Залийте склянкою крутого окропу і дайте настоятися 20 хвилин. Трохи охолодіть. Зробіть теплу примочку на 10-15 хвилин і ваш зовнішній вигляд знову вам порадує. З петрушкою можна зробити і подобу маски. Нарубаєте петрушку (1 ч.л.) і змішайте з 1 ч.л. сметани. Нанесіть суміш на повіки на 10 хвилин.
3
Скористайтеся картоплею Можна просто відрізати кілька пластинок від сирої картоплі і прикласти їх на 20 хвилин. Найефективніше ж буде натерти його на тертці, загорнути в марлю і прикласти до століть. Ще один варіант маски з картоплею - змішати його з 2 ч.л. борошна і 2ч.л. молока. Використовувати маску протягом 10-15 хвилин.
4
Натріть огірок, сиру картоплю і порубаєте петрушку Цю суміш загорніть в марлю і прикладіть до століть. Потрійний удар не витримають ні мішки під очима, ні темні круги.
5
Зробіть компрес з шавлії Для цього залийте 1 ч.л. шавлії половиною склянки окропу, залиште на 10 хвилин в закритій тарі, потім процідіть. Відлийте половину і поставте в холодильник на 5 хвилин, іншу половину підтримуйте в теплому стані. Ляжте і прикладіть компрес з теплим настоєм на 10 хвилин. Зніміть і відразу ж прикладіть компрес з холодним на такий же час. Кращий ефект буде досягнутий при декількох змінах теплого і холодного компресу.
6
Відпочиньте Можливо, ваш ритм життя кілька квапливий, і організм таким чином показує вам необхідність в перепочинку. Простежте за тим, щоб сон становив не менше 8 годин, виключіть алкоголь хоча б на деякий час, зменшите кількість споживаної солі. Швидше за все, після таких змін у способі життя ваше тіло віддячить вас не тільки зниклими мішками, але і здоровим кольором обличчя і відмінним настроєм.
Зверніть увагу
Якщо мішки під очима не пов'язані з конкретними подіями, такими як недосип, велика кількість рідини та інше, зверніться до лікаря. Цей неприємний недолік зовнішності може вказувати на безліч хвороб, наприклад, на проблеми з нирками.