Як поліпшити якість прийому 3g модему. Як поліпшити прийом 3g модему.

3G-модем, що підключається до USB-порту комп'ютера, забезпечує високу швидкість передачі даних лише при впевненому прийомі сигналу. Оскільки він переміщається в просторі разом з ноутбуком, дотримується ця умова не завжди.
Інструкція
1
Дізнайтеся, сигнал якого з операторів приймається в місці розташування модему найкращим чином. Спробуйте для цього, наприклад, по черзі встановлювати SIM-карти різних операторів в один і той же телефон, розташований у тому ж місці. Поспостерігайте за індикатором рівня сигналу, спробуйте вийти в інтернет з телефону, коли в нього встановлена кожна з карт. Зупиніть свій вибір на відповідному операторі.
2
Пам'ятайте, що карти, призначені для телефонів, в модемі можуть не працювати, і навпаки. Також пам'ятайте, що багато модеми працюють тільки з картами певних операторів. Тоді для зміни оператора доведеться змінити і модем. Вартість найдешевшого безлімітного тарифу сьогодні у всіх операторів в межах одного регіону майже однакова.
3
Якщо зміна оператора у ваші плани не входить, спробуйте перемістити ноутбук або нетбук разом з модемом. Іноді відчутні результати дає зсув усього на півметра. У місцях приміщення, де погано приймається сигнал одного оператора, може добре прийматися сигнал іншого, і навпаки.
4
При бажанні, використовуйте замість модему телефон, який буде отримувати доступ в інтернет через GPRS або 3G, а потім передавати інформацію на комп'ютер по інтерфейсу Bluetooth. Розташуйте його в місці впевненого прийому, а ноутбук - на відстані до трьох метрів від нього. Безлімітні тарифи, призначені для телефонів, а не модемів, помітно вигідніше, але передбачають сильне зниження швидкості після досягнення певного порогу обсягу прийнятих і переданих даних.
5
Придбайте для модему спеціальний подовжувач інтерфейсу USB. Розташуйте його в місці впевненого прийому, а комп'ютер буде пов'язаний з ним кабелем. При бажанні, помістіть модем у фокусі параболічного відбивача і направте на базову станцію. На відміну від супутникової антени, таку конструкцію (вона називається WokFi) належить розміщувати в приміщенні.
6
Якщо ви хочете, щоб декілька пристроїв (до п'яти) отримували доступ в інтернет від одного модему, придбайте спеціальний кишеньковий роутер. Його також розташуйте в місці впевненого прийому, а машини підключіть до нього через WiFi. Не забувайте, що в роутере є акумулятор, який потребує періодичної зарядці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=muXUOkHxsxY