Як підключити кермо до комп'ютера. Як налаштувати педалі і кермо до комп'ютера.

Сьогодні у будь-якого користувача ПК є можливість підключити величезна кількість девайсів до свого «мікросхемного» одному. Підключення спеціального керма з педалями дозволить відчути себе в світі віртуального насолоди, т.к. в останні роки даний напрямок не стоїть на місці, а постійно рухається.
Вам знадобиться
  • - IBM PC-сумісний комп'ютер;
  • - комп'ютерний кермо.
Інструкція
1
Останні новинки цієї промисловості дозволяють при попаданні коліс автомобіля в бруд або при їх зносі повідомляти про це водія. Яким чином кермо може це робить? Що не наїсти прямим - створює вібрацію в усій рульовій колонці. Але для правильної роботи цього пристрою, його необхідно, в першу чергу, встановити і налаштувати, т.к. кожна гра виносить свої вимоги таким девайсам.
2
Перш за все, вам необхідно з'ясувати, як здійснюється підключення автомобільного керма до комп'ютера. Останні моделі підтримують підключення по USB, тим більше зовсім недавно в «світло» вийшла нова технологія - USB 3.0, що може значно збільшити швидкість доступу до додаткових пристроїв. Якщо у вас не найновіша версія керма і вона не підтримує підключення по USB, а потрібного роз'єму вами не було виявлено, придбайте спеціальний перехідник.
3
Після визначення типу підключення потрібно переконатися в наявності вільних USB-портів. Як ви знаєте, що зараз велика кількість пристроїв випускаються з інтерфейсом USB. Якщо ви виявили, що вільних роз'ємів не виявилося або він всього один, спробуйте приєднати до комп'ютера спеціальних роздільник (hub).
4
Не забудьте, що для виявлення і правильної роботи необхідно встановити драйвера, які, як правило, йдуть в комплекті (на CD-диску). Але якщо їх не було, отже, вони не потрібні або їх можна легко скачати з інтернету - відкрийте в браузері веб-сторінку виробника і перейдіть до розділу завантажень, вказавши свою модель (є в інструкції по застосуванню).
5
Також не варто забувати про те, що спочатку ви підключаєте кермо, а потім включаєте гру, інакше в настройках управління геймпада може не виявитися. Зверніть увагу, що багато моделей при правильному підключенні включають індикацію, наприклад, на рулях деяких виробників є шкала натискання на педаль газу.
6
Після запуску гри перейдіть до налаштувань контролера (управління) і вкажіть геймпад, як альтернативу клавіатурі. Тут же можна налаштувати призначення багатьох кнопок. Пам'ятайте, що для такого пристрою не існує педалі «зчеплення», тому його необхідно налаштовувати, вказавши як даної педалі якусь із незадіяних кнопок.