Як подивитися і перевірити веб-камеру. Як подивитися на себе з веб камери.

Як ви думаєте, чи можливо подорожувати по далеких країнах, не покидаючи свого комп'ютерного столу? З появою інтернету і портативних веб-камер у кожного користувача з'явився такий шанс. Нехай подорож віртуальне, але з їх допомогою можна абсолютно безкоштовно зв'язатися з усіма друзями, які живуть далеко від вас.
Вам знадобиться
  • - веб-камера;
  • - online-сервіс перевірки веб-камери.
Інструкція
1
Подивитися і перевірити веб-камеру на її працездатність можна візуально або за допомогою online-засобів. Для візуальної перевірки камери досить подивитися, чи підключена вона, а потім протестувати її роботу. Перевірте надійність підключення камери, причиною некоректної роботи часто є погане з'єднання штекерів камери з роз'ємами на задній панелі системного блоку.
2
Після перевірки з'єднання необхідно перевірити наявність програмне забезпечення, тобто драйверів, які йшли в комплекті на CD-диску. Дізнатися, чи встановлені драйвера для веб-камери можна з диспетчера пристроїв операційної системи. Щоб його відкрити натисніть меню «Пуск», виберіть елемент «Панель управління». У папці, двічі клацніть по значку «Система».
3
Перейдіть до вкладки «Обладнання» і натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв». Якщо навпроти вашого пристрою ви побачите знак оклику в жовтому трикутнику, необхідно оновити драйвер для пристрою.
4
Натисніть правою кнопкою миші на рядку з назвою веб-камери, зі списку виберіть пункт «Властивості». У вікні, натисніть кнопку «Оновити драйвер». При відсутності програмного забезпечення для пристрою на екрані з'явиться напис, що шуканий драйвер не вдалося виявити.
5
Пошук відповідного драйвера можна продовжити на офіційному сайті виробника. Модель камери можна дізнатися з аплету «Диспетчера додатків» або коробки від пристрою. У деяких випадках знайти драйвер таким чином не виходить, рекомендується використання програм, які автоматично сканують систему і виробляють їх копіювання на жорсткий диск. Прикладом такої програми може бути утиліта Driver Genius.
6
Якщо всі вище перераховані способи виявилися безрезультатні, можна перевірити працездатність камери на сторінці online-сервісу http://dudu.ru/check_video.php. Тут можна перевірити правильне з'єднання камери з комп'ютером, встановивши причину неполадки.