Як вивчити закони.

На попередньому етапі вивчення законодавства цілком достатньо, якщо ви приймете до відома загальні положення того чи іншого кодексу. Однак якщо ви хочете вивчити всі закони «від і до», найкращим рішенням буде поєднання теорії з практикою.
Інструкція
1
Візьміть останнє видання зводу законів (кодексу), які ви хочете вивчити в першу чергу. Вивчіть спочатку загальні положення кодексу, так як це допоможе вам визначитися з базовими принципами його структури. В процесі вивчення обов'язково робіть позначки, акцентуючи увагу на тому, яким чином може застосовуватися той чи інший закон і залежно від яких чинників в кожному випадку буде правомірним використовувати саме його.
2
Скористайтеся «Юридичним словником» в тому випадку, якщо вам незрозумілі будь-які терміни, визначення чи поняття, прописані в законодавчих актах. Скористайтеся послугами сайтів http://www.jur-words.info або http://www.urdict.ru і дізнайтеся значення слів і визначень та їх тлумачення онлайн. Заведіть окремий зошит, в яку записуйте в процесі роботи всі до цієї пори незнайомі вам слова.
3
Після цього переходите до вивчення законів, використовуючи всі допоміжні матеріали, зібрані вами в ході першого етапу роботи. Якщо у вас розвинена слухова пам'ять, перед запам'ятовуванням того чи іншого закону обов'язково прочитайте його вголос.
4
Практично кожен закон складається з декількох значущих частин (про це зазвичай говориться ще в загальних положеннях). Визначте кордону кожної з них, так як вони не завжди відокремлені графічно.
5
Вчіть закони відповідно до главами, кожна з яких завжди присвячена окремому комплексу правопорушень (КК, КпАП). Почніть з загальних положень до кожного розділу в ГК (щодо різних матеріальних і нематеріальних прав).
6
Регулярно відвідуйте відкриті судові засідання. По ходу судового процесу робіть записи, звіряючись з кодексами. Якщо можливості відвідувати судові засідання у вас немає, зверніться на сайт http://www.vsrf.ru, на якому представлені документи Верховного суду РФ за останні 50 років. Це допоможе вам згодом не тільки вивчити закони, а й, при необхідності, застосувати їх на практиці.