Як підключити блок живлення atx.

Щоб підвести живлення до материнської плати, потрібно знати який тип блоку до неї підходить. Варіантів лише два: блоки живлення типу АТ або АТХ. Більш потужні материнські плати вимагають додаткового з'єднувача до процесора.
Інструкція
1
Вимкніть живлення від системного блоку вашого персонального комп'ютера. Щоб підключити живлення до материнської плати, використовуйте єдиний 20 або 24 контактний роз'єм. Одягти його неправильно у вас не вийде, тому що в ньому встановлені блокуючі ключі. Якщо ви збираєтеся використовувати блок живлення з 24 контактами, а у материнської плати їх всього 20, то нічого страшного. Всього лише не будуть задіяні контакти 11, 12, 23 і 24. Якщо розглядати протилежний випадок, тобто підключення 20 контактного блоку живлення до 24 контактної материнської плати, то дане підключення не можливо.
2
Перевірте на материнській платі наявність чотирьох додаткових контактів, щоб підключити блок живлення atx. Такі материнські плати призначені для використання потужних процесорів. До процесору підходять додаткові чотири дроти: 2 чорних і 2 жовтих. Чорні дроти з нульовим потенціалом, а жовті дроти з напругою + 12В Якщо блок живлення АТХ не має відповідного роз'єму під дану материнську плату, то його використовувати для підключення можна.
3
Використовуйте спеціальний блок живлення atx, якщо є необхідність підключити до нього потужну відеокарту, що вимагає додаткового живлення. Врахуйте, що роз'єми на стандартному блоці живлення і такий відеокарті дуже схожі, але відрізняються набором напружень, а іноді і конфігурацією ключів, що вбереже вас від неправильного підключення.
4
По черзі підключіть до блоку живлення спочатку материнську плату, потім процесор і відеокарту, якщо є така необхідність. У характеристиках блоку живлення повинно бути вказано, для чого він призначений і на яку кількість підключень розрахований.
5
Також враховуйте і потужність блоку живлення, оскільки навіть, якщо буде підходити модель і роз'єми, то може не вистачити потужності, що живити всі елементи системного блоку.