Як змоделювати кухню. навісний стіл креслення.

Кухні в наших квартирах різні: великі і маленькі, квадратні і прямокутні, прохідні і окремостоячі. Проте їх об'єднує одне - кухня найбільш відвідуване місце в квартирі. Кожен член сім'ї приходить на кухню мінімум три рази на день: на сніданок, обід і вечерю. Крім того, гостинні господарі проводять на кухні посиденьки з друзями, чаювання з приятелями. Ось звідси і випливає, що кухня повинна бути зручною, комфортною і багатофункціональною.
Інструкція
1
Пристрій будь-якої кухні починається зі складання її проекту. Візьміть аркуш паперу (можна формат А4), ретельно обмірте свою кухню, намалюйте її креслення, вказуючи лінії розводки електрики, каналізації, водопроводу, газових труб. Позначте місця розташування дверного і віконного прорізів.
2
Візьміть міліметровий папір, наріжте з неї квадратики в масштабі відповідні предметам кухонної обстановки. Зазвичай вони мають стандартні розміри, холодильник - 60х60 см, газова плита - 50х50 см, ширина кухонних підлогових шаф - 60 см, навісних - 30 см.
3
Ергономіка сучасних кухонь вимагає насамперед оптимального пристрою так званого «робочого трикутника» - холодильник - плита - мийка. Відзначте на кресленні місця зручної установки цих основних предметів на кухні, враховуючи підводку комунікацій.
4
Рухаючи паперові квадратики, визначте оптимальну розстановку кухонних меблів в робочій зоні кухні. Розрахуйте і визначте необхідну кількість підлогових і навісних шаф.
5
Відзначте на кресленні майбутню обідню зону, розташуйте на ній квадратики, відповідні обідньої меблів (стіл, табуретки, кухонний кутовий диван).
6
При складанні проекту власної кухні враховуйте кількість проживаючих разом з вами членів сім'ї, їх вік, смаки та уподобання. Не захаращуйте кухню зайвими меблями.
7
Проектуючи облаштування кухні, виходите з конфігурації приміщення. Так, в невеликій кухні варто відмовитися від дверей, щоб заощадити зайві півметра корисної площі. Дверний отвір можна прикрасити красивою аркою або бамбуковій шторою. Також в невеликій кухні можна використовувати підвіконня і підвіконні простір, влаштувавши там додаткові полиці.
8
Подумайте над стильовим та кольоровим оформленням кухні. Світлі теплі кольори зорово розширюють приміщення, створюють комфорт і затишок. Зате насичені кольори - червоний, оранжевий - підвищують апетит і загальний тонус організму.