Як провести ювілей весілля.

Сімейні пари згадують весілля по-різному: одні з щасливою посмішкою, інші - з іронією, треті - із здриганням. Частенько на розкішні урочистості на честь одруження в молодої пари немає коштів, а чекати не хочеться (або немає можливості через спадкоємця на підході або інших обставин). Ювілей весілля - прекрасний привід повернутися в атмосферу святкової метушні, додавши до неї свій досвід і нові фінансові можливості.
Інструкція
1
Згадати всеОдін з варіантів урочистого святкування річниці - максимально повно відтворити ваше весілля: ті ж місця для прогулянки, ресторан, ті ж запрошені. Знову ж, «молодий» буде приємно, якщо вона зуміє надіти вінчальну сукню свого юного розміру. Сценарій вечора можна зав'язати на спогадах про зворушливих, цікавих і курйозних моментах пам'ятного дня.Мінуси: когось із рідних уже немає, зате за прожиті роки ви придбали нових друзів, так що не варто зациклюватися на списку гостей багаторічної давності.
2
Втілити мечтиВозможно, свого часу ви мріяли про виїзний реєстрації або одруженні на березі моря, але реальність не підтримала вас. Тепер, коли кошти дозволяють, а обставини не тиснуть, можна втілити свої ідеї. Ви більше не прив'язані до РАЦСів з їх священними книгами, сценарій церемонії буде написаний спеціально під вас. Віддавши данину традиціям на самому весіллі можна трохи побешкетувати: політати на повітряній кулі, стрибнути з парашутами або влаштувати тематичну вечерінку.Мінуси: ретельно продумайте список запрошених, бо таке свято обійдеться недешево.
3
Все наоборотПопулярная фантазія пар на порозі одруження - розписатися і полетіти. Часом сім'ї, які свого часу наполягли на такому сценарії, тужать за втрачену можливість влаштувати стандартний свято з тамадою, катаннями і тортом. Але хто сказав, що вона упущена ?! Влаштуйте пишне торжество на 5-, 10- або 20-річчя спільного життя. Традиції, які бентежать молодих людей, більш зрілим - а значить, іронічним і сміливим - парам здадуться забавнимі.А ось ті пари, які «відкатали» обов'язкову програму весілля з родичами і друзями, а також встигли обзавестися потомством, на чергову річницю спільного житті не відмовляться від романтичного свята тільки для двох. Знайдіть можливість залишити дітей на піклування рідних і усамітнитеся від усіх - в заміському готелі, на лижному курорті або на островах. Захопіть із собою урочисті вбрання і влаштуйте фотосесію. Приготуйте один для одного приємні сюрпризи: інтимні аксесуари, нову білизну, екстремальні розваги або вечерю в екзотичним ресторані.
Корисна порада
Як знайти фотографа для зйомки за кордоном (у іншому місті): або ви оплачуєте проїзд та проживання вподобаного майстра, або «подлавливать» фотографа, що виїжджає до ту ж країну в цей період (подібне оголошення з'явиться на його сайті або в блозі).