Як підключити колонки до двд. Як під'єднати колонку до двд.

Правильно підключаючи колонки до DVD-програвача, можна отримати дуже якісний звук. Будь-яка музика або озвучення фільму при підключених таким чином колонках будуть приносити задоволення, так як чисте звучання набагато краще різних шумів і звукових спотворень.
Вам знадобиться
  • - колонки;
  • - ДВД програвач.
Інструкція
1
Для початку визначтеся з вибором колонок. Звичайно, колонка видаватиме те, що на неї подає головний пристрій, але і від її якості чимало залежить відтворений звук. Але все ж, дешеві китайські колонки навряд чи забезпечать високу якість звуку, не кажучи вже про їх терміні експлуатації, тому, придбайте модель, якість якої буде на високому рівні.
2
Купивши хороші колонки, наприклад комплект 5.1 або 2.0, приступайте до їх з'єднанню з програвачем. Найкраще колонки до DVD підключати разом з підсилювачем, через аудіовихід DVD - плеєра. Завдяки такому підключенню DVD можна використовувати як mp3 - плеєр або як CD - плеєр.
3
Перевірте наявність правої і лівої фронтальних колонок, сабвуфера, правої і лівої задніх колонок, а так само наявність центральної колонки. Це необхідно зробити тому, що інформація DVD формату супроводжується шестиканальної звуковою доріжкою, і це означає, що на кожну доріжку повинна бути своя колонка.
4
Якщо ви не знаєте, для якого входу призначений штекер тієї чи іншої колонки, то вставляйте по перерві кожен дзвіночок в наявні гнізда. Якщо штекер знаходить свій рідний вхід, то колонка почне видавати або легкий шум, або характерне потріскування.
5
Підключивши колонки до DVD, не ставте їх поруч, щоб звук з однієї не забивав звук інший. Сабвуферний колонку взагалі бажано поставити подалі від інших, так як справа не тільки в її великій розмірі, а й у тому, що вона виробляє низькочастотний звук, який людське вухо практично не сприймає.
Зверніть увагу
Будьте обережні при підключенні будь-яких сполук, так як пристрій приєднано до електрики.
Корисна порада
Якщо ви захочете почути у виконанні вашого DVD ще більш якісний звук, то підключіть до його цифрового виходу хороший сучасний ресівер.