Як поліпшити телевізійний сигнал. Як поліпшити сигнал на телевізорі.

Уже давно телевізор став невід'ємною частиною життя. З його допомогою можна завжди залишатися в курсі останніх подій, дивитися улюблені фільми та серіали, вивчати нове, переглядаючи наукові передачі. Однак переглядати телевізор зручно і комфортно тільки в тому випадку, якщо він показує без перешкод.
Вам знадобиться
  • Набір інструментів, паяльник, припой, флюс, перехідник, керівництво по експлуатації супутникової тарілки.
Інструкція
1
Визначте, як ваш телевізор приймає сигнал. Найвища якість має кабельне телебачення. Якщо у вас саме такий спосіб підключення та на екрані маються перешкоди, то вивчіть стан телевізійного кабелю. Причиною перешкод може стати порушення цілісності оболонки. Знайдіть місце, де кабель порушений. Ні в якому разі не скручуйте дроти і не замотують їх ізолентою, так як при такому з'єднанні частина сигналу буде губитися. Відріжте пошкоджену ділянку і встановіть перехідник. Також зверніть увагу на стан штекера. Якщо він окислився, то очистіть його ганчіркою, змоченою в спирті.
2
Якщо ваш телевізор ловить сигнал за допомогою супутникової тарілки, то уважно прочитайте керівництво по експлуатації. У ньому зазначено спосіб налаштування самої тарілки. Перевірте правильність її складання. Врахуйте, що тарілка, розташована всередині приміщення, ловить набагато гірше. Тому супутникові тарілки найкраще розташовувати на вулиці. Дізнайтеся, в якій стороні від вашого будинку знаходиться найближча вишка. Направте тарілку в її сторону. Регулюйте напрямок тарілки доти, поки сигнал не почне чітким. Захистіть її птахів, які також можуть стати причиною погіршення якості сигналу. Для цього зробіть короб із сітки за розміром тарілки.
3
Купіть спеціальний ресивер. Він під'єднується між тарілкою і телевізором і підсилює подається сигнал. При покупці будьте дуже уважні. Вислухайте все, що вам скаже продавець-консультант. Виберіть найоптимальніший варіант. Якщо ви дивитеся телевізор на комп'ютері, використовуючи ТВ-карту, то встановіть утиліту, яка дозволить фільтрувати і покращувати одержуваний сигнал. Також варто зауважити, що багато дешеві ТВ-тюнери страждають поганою збіркою. В них надто близько розташовані різні частини. Якість спайки залишає бажати кращого. В такому випадку може допомогти перепайка нутрощів ТВ-тюнера.