Як влаштуватися на роботу вахтовим методом.

Ті, хто хоче заробити якомога більше грошей в короткі терміни, нерідко замислюються про роботу вахтовим методом на Крайній Півночі. Як знайти таку роботу в найкоротші терміни, і з якими труднощами можна зіткнутися під час її пошуків?
Інструкція
1
Перш ніж починати шукати роботу вахтовим методом, ви повинні чітко уявляти собі, що це за робота. Справа не в тому, чи є у вас широко затребувана на Півночі спеціальність чи ні, а в тому, що робота в суворих умовах може бути для вас потенційно небезпечна. Тому перед тим як починати її шукати, пройдіть повне обстеження в лікувальному закладі, навіть якщо ви відчуваєте себе абсолютно здоровим. Довідки від лікарів можуть вам знадобитися і для представлення потенційним роботодавцем, якщо організація, в яку ви вирішите влаштуватися, дійсно серйозна.
2
Зайдіть на сайт http://www.sevrab.ru і уважно ознайомтеся з усіма вимогами, що пред'являються до бажаючих працевлаштуватися вахтовим методом. Ознайомтеся і з умовами роботи, що базуються на ТК РФ, які повинні неухильно виконуватися будь-яким роботодавцем. Ця інформація допоможе вам, якщо в процесі пошуків роботи або протягом перших днів на вахті ви зіткнетеся з несумлінним ставленням до вас і вашого труду.
3
Зайдіть на сайти, на яких зазвичай розміщуються оголошення про роботу і знайдіть підходящі вам вакансії. Не забудьте розмістити та свої оголошення, в яких максимально точно (а головне - чесно, так як Північ, що називається, жартувати не любить) вкажіть всі відомості про себе, які, на вашу думку, можуть зацікавити потенційного роботодавця.
4
Зверніться в кадрове агентство з хорошою репутацією і заповніть анкету. Зверніть увагу: кадрове агентство, яке співпрацює з серйозними роботодавцями, грошей за послуги з претендента не бере. Тому якщо у вас попросили якусь суму за надання відомостей про роботу, розвертайтеся і йдіть, тому що інформація про наявні вакансії, швидше за все, почерпнута з того ж інтернету або вже не актуальна.
5
Зверніться в центр зайнятості населення для того щоб дізнатися, чи немає в базі даних біржі руда інформації про роботу вахтовим методом. Зазвичай серйозні організації охоче співпрацюють з державною службою працевлаштування. І на сьогоднішній день це, мабуть, єдина можливість гарантовано отримати по закінченні вахти всі зароблені нелегкою працею гроші, нехай і не такі великі, як очікувалося.