Як зобразити квітку.

Кожна квітка прекрасний по-своєму. Відобразити його красу можна за допомогою акварельних фарб. Спробуйте передати всі відтінки пелюсток, використовуючи поєднання різних кольорів.
Вам знадобиться
 • - папір;
 • - простий олівець;
 • - ластик;
 • - акварельні фарби;
 • - палітра;
 • - пензлики різної товщини;
 • - стаканчик з водою.
Інструкція
1
Візьміть квітку, який ви хочете намалювати. Помістіть його в маленьку вазочку або склянку з водою. Поставте квітка на стіл або іншу рівну поверхню так, щоб на нього падало світло з вікна або від лампи.
2
Візьміть аркуш паперу і закріпіть його на мольберті або столі. Поруч розташуйте відкриті фарби, склянка з водою, палітру, простий олівець і гумку.
3
Простим олівцем відзначте на аркуші центр композиції. Вкажіть нижню межу композиції - дно вазочки або склянки і верхню межу - край пелюстки квітки. Тонкою лінією нанесіть контури вазочки, намалюйте стебло, листочки і сама квітка. Ретельно прорисуйте всі пелюстки квітки.
4
Після того як ви нанесли малюнок простим олівцем, приступайте до розфарбовування. Уважно розгляньте квітку. Якого кольору його пелюстки, які в них відтінки. При уважному розгляданні пелюсток, можна помітити, що колір близько підстави бутона менш насичений. А самі пелюстки мають безліч колірних відтінків. Постарайтеся підібрати на палітрі ті кольори, які ви змогли побачити.
5
Почніть розфарбовування квітки з найсвітліших місць. І поступово вводите темніші і насичені кольори. Намагайтеся працювати акуратно і не виходити за межі наміченого олівцем малюнка. Щоб додати об'єм квітки, тіньову сторону слід зробити темніше.
6
Після того як ви розфарбували пелюстки квітки, не забудьте пропрацювати в кольорі його листя і стебло. Потім перейдіть до вазочці. Тільки намагайтеся пропрацювати вазу в менш насичених тонах, щоб вона не привертала більше уваги, ніж сама квітка.
7
Дайте підсохнути вашому малюнку. Після чого візьміть найтоншу пензлик і обведіть контур пелюсток більш насиченим кольором. Після закінчення роботи залиште малюнок на кілька хвилин до повного висихання фарби. Готову роботу за бажанням оформите в рамку.
Дзвіночок - польова квітка, що вражає своєю зворушливістю і невинністю. Лінії його пелюсток прості і акуратно вигнуті. Малювати його не складно, а головне - цікаво, тому що доводиться стежити, щоб всі лінії, як при штриховке, так і при роботі в кольорі, були плавними.
Вам знадобиться
 • -лист паперу;
 • -простий олівець;
 • -ластік;
 • -акварель, кисть, вода.
Інструкція
1
Приготуйте аркуш паперу і простий олівець. Лист розташуйте по горизонталі, щоб квіти увійшли в свій повний зріст. За допомогою простого олівця почніть виконувати начерк квітки.
2
Розмістіть на аркуші паперу чотири основні квітки з усього букета. Три ескізи квіток будуть у вигляді трикутників, так як розташовані вони в профіль. Одна квітка позначте колом, у нього ви будете малювати відкритий віночок. Від кожного дзвіночка проведіть лінію стебла і з'єднайте їх разом.
3
Намалюйте ще кілька стебел із загального букета. На кінцях кожного стебла зобразите овали, загострені з одного кінця. Це будуть нерозпущеною бутони дзвіночків.
4
На кінці кожного трикутника-заготовки намалюйте так званий чашолисток, «підставку», з якої проростає пелюстки. Кожному трикутнику-заготівлі надайте форму звичайного дзвоника. Для цього підставу кожного трикутника зробіть напівкруглим, його боки - більш плавними. У круглій заготівлі квітки дугою позначте його глибину і так само позначте чашолисток.
5
Тепер прорисуйте у дзвіночків краю, вони злегка загострені. Також прорисуйте краю чашолистків, перетворивши їх на подобу «коронки». У нераспустившихся бутонів кінчик теж можете зобразити у вигляді «коронки». Зробіть стебла товстіший, домалювавши до основної лінії стеблинки ще одну, паралельну їй. У квітці, розташованому прямо, «обличчям» до вас, прорисуйте також пелюстки. У такому положенні квітка нагадує зірочку. Усередині нього позначте товкач з тичинками.
6
За допомогою ластику зітріть всі допоміжні і невидимі лінії. Приступайте до роботи в кольорі. Найкраще підійдуть акварельні фарби. Набирайте спочатку на кисті трохи фарби, розбавивши її при цьому водою. Квітка всередині буде трохи темніше, ніж зовні. Трохи темніше буде він і в основі. Бутони дзвіночків можуть бути теж темніше розпустилися квіток. Не переборщити з насиченістю кольору, щоб квіти не виглядали «важкими».