Як зберігати капусту в холодильнику. Як зберігати болгарський перець.

Капуста дуже корисний продукт. Вона містить майже весь набір вітамінів, необхідний для нормальної життєдіяльності людини (вітаміни В1, В2, В3, В6, К, С, провітамін А, противиразковий вітамін U). Її вживають як у свіжому вигляді, так і у вареному, тушкованому і смаженому. Єдиний мінус капусти - це складність її зберігання. У холодильнику вона, то в'яне, то гниє. Але зберегти капусту, звичайно ж, можна.
Вам знадобиться
  • • Харчова плівка
  • • Поліетиленові мішки
  • • Папір
  • • Посуд для бланширования
  • • Вода
Інструкція
1
Сама прийнятна температура для зберігання будь-якого сорту капусти 0-1 ° С. В сучасних холодильниках передбачена зона свіжості, яка має саме такий температурний режим. Якщо у вашому холодильнику такої зони немає, то підійде і відділ для зберігання овочів. Але в цьому випадку температура в самому холодильнику повинна бути виставлена на максимально низький рівень.
2
Якщо мова йде про білокачанної або червонокачанної капусті, то її, перш ніж покласти в холодильник, необхідно обгорнути харчовою плівкою. Обов'язково щільно, щоб плівка добре прилягала до качану і між ними не залишалися порожнечі. При такому способі зберігання відрізаного качана харчову плівку періодично необхідно міняти в міру того, як на ній накопичується конденсат.
3
Довгу схоронність цілих качанів можна забезпечити і іншим чином. Наприклад, обернути капусту в папір, після чого помістити її в целофановий пакет, попередньо зробивши в ньому кілька отворів. Такі качани необхідно зберігати в холодильнику, періодично міняючи папір, яка вбирає в себе вологу з овоча.
4
Аналогічний спосіб підійде і для збереження брокколі і цвітної капусти. Єдиним нюансом тут є те, що в перші 2-3 тижні капуста зберігатися разом з листям, а після вони повинні бути обірвані.
5
Але найкращим способом зберігання для цвітної капусти та брокколі є заморозка. Для цього капусту необхідно промити, трохи ошпарити в воді (3-5 хвилин), потім остудити і розібрати на суцвіття. Після чого овоч потрібно обсушити, розкласти в поліетиленові мішки і помістити в морозилку. Таким же способом можна зберегти і брюссельську капусту.
6
В принципі, заморозити можна і білокачанну капусту, але надалі така капуста буде абсолютно не придатна для салатів. Вона підійде лише для варіння, тушкування і смаження. Процес її заморозки точно такий же, як і у брокколі з кольоровою капустою, але тільки спочатку її слід нашаткувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u82XVY1tXN8