Як відзначити Новий рік недорого.

Коли ви вимовляєте слова «Новий рік», вам, швидше за все, чується шум хлопавок і салютів, тріск бенгальських вогнів, ви ніби відчуваєте смак мандаринів і запах ялинки. Так, все це - атрибути свята. А ще - подарунки, святковий стіл, щастя і .... чудеса. Адже кожен у цей день неодмінно чекає чуда. Але як прикро буває деколи, коли недостатньо грошей, щоб повести дитину на яскраве новорічне шоу або піти з чоловіком в шикарний ресторан. Не біда - чудо, виявляється, цілком можна «зробити» самому.
Інструкція
1
Новий рік - свято сімейне. Тому зовсім необов'язково проводити його в натовпі незнайомих (або малознайомих людей). Отже - ви вирішили відзначити свято вдома. Перш за все, продумайте меню новорічного столу. Повірте, сьогодні, коли багато хто не може дозволити собі дорогих наїдків, прекрасно можна приготувати недорогі, але дуже смачні страви: чудовий млинцевий торт замість набридлого Олів'є, закусочний «Наполеон», салат «Змійка» (пам'ятаєте? Настає рік Дракона), риба в будь-якому прояві - копчена, оселедець «під шубою», солона. З м'ясного можете запекти качку, а можете приготувати якісь «курячі башточки». Багато наготавлівать не варто - врахуйте, що народу все-таки мало, тому з'їсти десяток страв вам навряд чи вдасться. А найкраще приготувати те, що найбільше люблять члени вашої родини.
2
Прорахувавши суму, яка піде на їжу, подумайте і про їжу духовну - погодьтеся, не дуже приємно буде просто сидіти за столом і дивитися телевізійні шоу. Тому починайте готувати свято. Писати сценарій або знайти його в інтернеті - вирішувати вам. Папа на час стане Дідом Морозом, мама - Снігуронькою або просто ведучою. Головне, щоб у святковому сценарії було побільше жартів, загадок, конкурсів та ігор.
3
Якщо ваш чоловік вважає, що акторство - не його життєве кредо, можна, звичайно, запросити Діда Мороза з якого-небудь агентства. Робити це краще заздалегідь, тому що, по-перше, до кінця грудня всіх «Дідів Морозів» можуть вже розібрати, а по-друге, що залишилися будуть просити за свої послуги набагато більше грошей.
4
До речі, учасникам ігор і конкурсів буде не цікаво просто так танцювати на газеті або малювати з закритими очима Сніговика - набагато приємніше намагатися, коли у тебе є стимул. Так що переможцям неодмінно треба пообіцяти подарунки. Для цього зовсім не обов'язково купувати дорогі призи - достатньо буде, якщо ви купите незначні (недорогі ручки, кульки, брелки). Повірте - в Новий рік ваші гості будуть раді кожній приємній дрібниці.
5
Ну і наостанок - подарунки. Як же в таке свято і без подарунків? Вручення їх теж обдумайте заздалегідь. Можна довірити подарунки Дідові Морозу, але вашим близьким буде вдвічі приємніше «знайти» їх під ялинкою в 12 годин. І неважливо при цьому - буде це п'ятирічний малюк чи дорослі дядько чи тітка: подарункам, особливо новорічним, раді всі, без знижки на возраст.Новий рік, цей добрий і дивовижне свято, завжди приносить щастя. Навіть якщо у вас в кишені не так вже й багато грошей.