Як розпізнати людину.

Чи знаєте ви, що для того, щоб розпізнати людину, достатньо з ним поспілкуватися протягом 10 хвилин? Якщо ви хочете, щоб ваш співрозмовник легко вас зрозумів і дізнався вас так, як це вам необхідно, слід знати про те, як в якій ситуації себе потрібно вести. Тут піде мова про жестах, міміці і навіть про зовнішність.
Інструкція
1
І дійсно, з поведінки співрозмовника можна дізнатися навіть те, що він ретельно приховує. Однак щоб побачити всю правду про людину з його голосу, міміці і жестам, потрібні певні навички по розпізнанню значення тих чи інших жестів і вираженій.Прісмотрітесь до очей. За погляду людини теж багато чого можна дізнатися. Наприклад, якщо ваш співрозмовник дивиться не прямо вам в очі, а в сторони, значить, йому є, що приховувати, і відкритості від нього не чекайте. Якщо ж вся розмова людина дивиться невідривно вам в очі, значить, ви його цікавите набагато більше, ніж предмет вашої розмови.
2
Зверніть увагу на посмішку. Робити перші висновки про людину можна вже по тому, як він посміхається. Посмішка може бути відкритою і щирою - значить, ваш співрозмовник дружелюбно налаштований. А ось «видавлювання» посмішки і її штучність скажуть про те, що бажання спілкуватися не така велика. Давно відомо, що при нещирою усмішці скорочуються тільки м'язи навколо губ. Щирий відкрита людина посміхається всім обличчям. Ознакою нервозності є крива посмішка. А якщо брови під час посмішки підводяться, це означає про готовність до спілкування і навіть про те, що людина може вам підкорятися. Помітивши ж, що людина під час посмішки зовсім моргає, слід чекати від нього якоїсь прихованої чи явної загрози.
3
Прислухайтеся до голосу. Впевнений гучний голос говорить про те, що настрій у людини оптимістичний. Ознакою напруги може бути не тільки крива посмішка, але і нестійкий тембр голосу. Пронизливі нотки в голосі підкажуть вам, що ваш співрозмовник чимось стурбований.