Як зняти двері шафи-купе.

Найчастіше на увазі різних життєвих ситуацій, приміром, ремонту або переїзду виникає необхідність розібрати і зібрати меблі. Здавалося б, нічого складного, проте, коли справа доходить до сучасних технологій, застосовуваних сьогодні у виробництві меблів, багато хто навіть бувалі ремонтники і майстри просто заходять у глухий кут. Це стосується і розбирання шаф-купе.
Інструкція
1
Підійдіть до шафи-купе і уважно огляньте кріплення дверцят. Візьміть викрутку, встаньте на стілець і відкрутіть болтики на спеціальних стопорах, які є по обидві сторони для однієї і другої двері.
2
Зніміть стопори, щоб вони жодним чином не заважали при знятті дверей. Зверніть увагу, що в деяких випадках саме стопори заважають зняттю дверей і не пускають механізм зійти з рейок.
3
Закрийте дверцята шафи, підніміть трохи двері з одного кута і отпружіньте за допомогою викрутки ролик внизу конструкції. Ролик повинен бути вийнятий з паза.
4
Підніміть акуратно двері вгору і подайте її низ на себе, потягнувши до себе.Виньте спочатку низ, після чого припустите двері до підлоги і зніміть верх.
5
Проведіть зазначені дії з другої дверима і наступними, у випадку, якщо ваш шафа-купе містить дві, три або більше дверей.
6
Знімати двері з шафи-купе необхідно по черзі. Ні в якому разі не намагайтеся зняти всі відразу або тягнути двері без зняття спеціальних штопором, ви ризикуєте пошкодити механізм.
7
У недорогих моделях ролики використовуються тільки напрямні, розташовані зверху і знизу каркаса шафи, тому для зняття дверей можна просто відкрутити бічні обмежувачі і викотити двері з пазів направляючих.
8
У моделях преміум-класу встановлюються доводчики дверей, тому перед демонтажем потрібно зняти саме їх. Для того щоб не порушити цілісність конструкції і не витрачати час на наладку після складання, викручуйте доводчик тільки від дверного полотна. Кріплення на коробі не чіпайте.
9
Крім всього цього, будьте уважні і обережні, знімаючи двері з шафи-купе. Необхідно робити все акуратно без застосування сили, так як при сильному натисканні можна пошкодити дзеркала, наявні в дверях або деревину, з якої виготовлена шафа. Після того, як ви відкрутили стопори, покладіть викрутку подалі, не варто тримати її в руці або, як люблять деякі, в зубах. Це небезпечно, як для вашого здоров'я, так і для дверей, які можна випадково пошкодити гострим предметом.