Як закріпити фрезер на столі.

Ручний фрезерний верстат застосовується для обробки кінцевими фрезами (з наполегливими підшипниками і без них) великих і дрібних дерев'яних деталей. Для більш зручної обробки тонких і відносно коротких деталей бажано такий верстат закріпити на спеціальному столі. Зробити це досить нескладно.
Вам знадобиться
  • - ДСП плита товщиною 35 мм шириною 600 мм довжиною 800мм;
  • - електролобзик;
  • - дриль і свердла діаметром 4 і 8 мм для металу;
  • - залізна пластина товщиною 3 мм шириною 350 мм довжиною 400 мм;
  • - шурупи;
  • - інші елементи столу (ніжки і перемички);
  • - ручний фрезерний верстат;
  • - пряма циліндрична фреза без наполегливої підшипника;
  • - напівкруглий в перетині напилок по металу.
Інструкція
1
По центру металевої пластини окресліть отвір діаметром 80 мм. З внутрішнього боку, не доходячи 2 мм до риси цього отвору, по колу просвердлите отвори діаметром 4 мм. Відстань між отворами дорівнює 3 мм. Рассверлите ці отвори до діаметра 8 мм. Вийміть висвердленими ділянку металу. Напівкруглим напилком по металу зніміть щербини з внутрішньої сторони отвору діаметром 80 мм.
2
Покладіть залізну пластину по центру плити ДСП. Окресліть пластину з зовнішнього боку. Встановіть в ручній фрезерний верстат пряму циліндричну фрезу без наполегливої підшипника. За межі, з внутрішньої сторони вифрезеруйте поглиблення під залізну пластину глибиною 3 мм.
3
Відкрутіть від плити фрезерного верстата пластикову накладку. Покладіть її на залізну пластину. Зіставте по осях отвір по центру накладки з отвором по центру залізної пластини. Відзначте на залізній пластині кріпильні отвори в пластиковій накладці. З цієї розмітці просвердлите в залізній пластині отвори діаметром 4 мм. Рассверлите потай в отворах свердлом діаметром 8 мм на глибину 1 мм.
4
Вставте в вифрезерувана частина плити ДСП залізну пластину. Відзначте на плиті розташування отвори діаметром 80 мм. Вийміть залізну пластину. В місце неї покладіть пластикову накладку, открученную від плити фрезерного верстата. Зіставте вісь центрального отвору в накладці з віссю отвору діаметром 80 мм, зазначеному на плиті ДСП. Окресліть пластикову накладку по зовнішньому краю. Рису малюйте на відстані 5 мм від краю накладки. Виріжте електролобзиком окреслений шматок плити ДСП.
5
Просвердлите в металевій пластині 8 отворів діаметром 4 мм. 4 отвори зробіть по кутах пластини на відстані 10 мм від її краю, ще 4 отвори зробіть посередині між попередніми отворами, також відступивши 10 мм від краю пластини. Свердлом діаметром 8 мм зробіть потай в цих отворах на глибину 1 мм.
6
Вставте і прикрутіть залізну пластину до плити ДСП. Встановіть плиту ДСП на ніжки. З нижнього боку плити ДСП заведіть і прикрутіть до залізної пластині плиту фрезерного верстата. Плита фрезерного верстата повинна бути без пластикової накладки. В місце накладки прикрутите залізну пластину, закріплену на плиті ДСП.