Як визначити зеніт.

У наш час орієнтування на місцевості може здатися зовсім непотрібним заняттям. І правда, навіщо прикладати зайві зусилля, адже існує дуже корисна річ - навігатор. Але одного разу може статися надзвичайна ситуація, коли ні навігатора, ні навіть компаса на опиниться під рукою, і тоді зорієнтуватися на місці ви зможете завдяки власним знанням.
Інструкція
1
Щоб визначити сторони світу в ясний день, вам потрібно знати, коли сонце буде знаходитися в зеніті. Візьміть палицю і застроміть її в землю, потім відзначте лінію відкидаємо тіні.
2
Періодично вимірюйте довжину тіні від палиці. Для цього можна використовувати мотузку з вузликами або просто робити зарубки на землі. І в той самий момент, коли тінь від палиці стане максимально короткою (не більше 7 см), сонце і перебуватиме в найвищій точці, тобто в зеніті.
3
Тепер ви можете легко орієнтуватися на місцевості. Знайте, що якщо в цей час ви повернетесь до сонця спиною, то перед вами буде північ, позаду виявиться південь, ліворуч - захід, а праворуч - восток.Такім нехитрим способом можна визначити потрібний напрямок і, можливо, врятувати собі життя.
4
Теоретично зеніт можна вираховувати за формулою h = 90 ° -? +?, Де h - висота сонця над горизонтом,? - Широта місця спостереження,? - Схиляння сонця в заданий день.
5
Відповідно, якщо h> 90 °, то сонце по інший бік від зеніту на висоті 180 ° - h. Простіше кажучи, широта місця спостереження повинна бути рівна склонению сонця, тоді воно буде проходити через зеніт. Для визначення нахилу сонця по датах інформацію можна знайти в Астрономічному календарі.
6
Якщо вам потрібні просто показники зеніту сонця в тій чи іншій місцевості в певну пору року, то можна зайти на сайт Метеостатістікі. наприклад, http://barnaul-meteo.ru/alejsk/pivot/solar-geometry.На таких ресурсах містяться дані багаторічних спостережень і, зокрема, середньомісячний косинус кута зеніту сонця, середньомісячний зеніт за Гринвічем, середньомісячний максимальний кут сонця відносно горизонту. Цей показник виражається в градусах.
Зверніть увагу
День, коли зеніт сонця знаходиться на Північному або Південному тропіку, називається днем зимового або літнього сонцестояння (22 червня і 22 грудня). У цей час в одному з півкуль спостерігається найкоротший день, а в іншому - найкоротша ніч. У дні рівнодення день дорівнює ночі в будь-якій точці, крім полюсів, а зеніт Сонця знаходиться на екваторі.
Так чи інакше, найбільш яскраві моменти з вашого минулого життя повинні зберегтися у вас в пам'яті. Випадкове слово, місце, де ви раніше були, людина, з якою ви раніше спілкувалися - все це ключі для пізнання свого минулого.
Вам знадобиться
  • Ретельно зібрати спогади зі свого дитинства.
  • Бути уважним і спостережливим, потрапляючи в нові місця.
  • Місячний гороскоп.
  • Допомога екстрасенса чи гіпнотизера.
Інструкція
1
Найбільш яскраво минулі життя проявляються в ранньому віці. Уважні батьки можуть помітити, як у дитини проявляються знання та вміння, про які йому ніхто не говорив і яким його ніхто не вчив. Розпитайте про це ваших близьких. Можливо, в ранньому дитинстві ви писали хімічні або математичні формули або сипали цитатами з Цицерона і Сенеки, причому, на мові оригіналу.
2
Подорожі - теж важливий ключ до пошуку своїх минулих життів. Ви можете відчувати дежа вю, відчуття, що ви тут вже були, що ці місця вам знайомі. Звертайте увагу на історичні пам'ятки - палаци, собори, садиби. Часто, потрапляючи в старовинні інтер'єри, спогади оживають з новою силою, особливо, якщо при реставрації була дотримана історична правда.
3
Нові зустрічі - ще один ключ. Іноді, дивлячись на незнайомих людей нас, наче, пронизує блискавка. Ви бачили цю людину раніше! Може, він був іншим, та й ви теж. Але відчуття це безпомилкове. Завжди в таких випадках інша людина відчуває схожі почуття. І не завжди - це любов. Може бути сильна неприязнь або страх. Ви можете випробувати родинні, материнські або дитячі почуття. Ймовірно, тоді вас пов'язували якісь родинні стосунки.
4
Підказкою до календаря ваших минулих життів може служити Місячний гороскоп. Визначте за Місячним календарем, коли ви народилися, в якій Місячний день. Якщо ви народилися в першій чверті Місяця - у вас дуже молода душа, у вас не було втілень перш або було зовсім небагато. Ви - як чистий аркуш паперу, на вас можна писати життя з чистого аркуша, минулі знання вам не зіпсують нічого. Якщо ви народилися в другій Місячної фазі - ця життя - період активного росту. У минулому житті у вас був активний досвід виховання почуттів, тепер настав час будувати рівноправні відносини з партнером. Ця життя у вас буде присвячена вирішенню партнерських і родинних відносин - батьки, діти, подружжя. Народження в третьому Місячної фазі дає вам активну життя - реалізація в суспільному житті і кар'єрі. Якщо ви народилися в третю Місячну фазу - вас мало що може здивувати. Ви не дуже активні, оскільки в минулому житті ви багато чого пережили і в глибині душі впевнені в марність всього сущого.
Зверніть увагу
Ситуації, в яких вам явно незатишно, були для вас певним випробуванням в минулому житті. Будьте уважні - це теж ключ до розуміння ваших кармічних проблем.
Корисна порада
Намагайтеся налагодити відносини з тими людьми, які були з вами в минулому житті. Ці кармічні ланцюжка необхідно прояснювати для себе, зрозуміти суть вашого кармічного боргу.