Як підключити навушники до комп'ютера на передній панелі.

На передній панелі системного блоку комп'ютера розміщуються роз'єми USB-портів (Universal Serial Bus - «Універсальна послідовна шина») та гнізда для TRS-з'єднань (Tip, Ring, Sleeve - «Наконечник, Кільце, Гільза»). Для підключення навушників можуть бути використані обидва види роз'ємів.
Інструкція
1
Почніть з установки драйвера, якщо підключити потрібно бездротові навушники. У більшості випадків бази драйверів операційної системи буває достатньо для того, щоб обійтися без втручання користувача. Вставте адаптер або його з'єднувальний кабель (залежно від моделі) в один з вільних USB-роз'ємів на лицьовій панелі системного блоку. ОС автоматично виявить новий пристрій і спробує знайти у своїй базі потрібний для його роботи драйвер. Якщо спроба виявиться невдалою, то ви побачите відповідне повідомлення.
2
Пропустіть цей крок, якщо операційна система правильно впізнала підключений адаптер, а якщо вам не пощастило, то встановіть диск з програмним забезпеченням з комплекту навушників в пристрій читання оптичних дисків. На екрані має з'явитися меню, в якому вам потрібно вибрати опцію установки драйвера. Потім дотримуйтесь вказівок стартував майстра установки. Після закінчення процесу інсталяції операційна система повторить спробу підключити адаптер з новим драйвером.
3
Встановіть акумулятори та увімкніть живлення на бездротових навушниках. На цьому процедура підключення буде завершена.
4
Якщо підключити потрібно звичайні дротяні навушники, то використовуйте роз'єми для штекерів типу miniJack (3,5 мм TRS) на передній панелі системного блоку. Їх розміщено з цього боку корпусу два і кожен має власне кольорове маркування - роз'єм для навушників, крім відповідної піктограми, позначений зеленим кольором. Вставте в роз'єм зазначений таким же кольором штекер з'єднувального кабелю навушників. Встановлений в системі драйвер аудіокарти при цьому може вивести на екран діалогове вікно, в якому вам потрібно буде підтвердити, що підключений пристрій визначено системою правильно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IDaaMSaJi9E
За допомогою навушників можна слухати музику або дивитися фільми, не доставляючи оточуючим незручностей. Але що робити, якщо навушники є, а як їх під'єднати до комп'ютера, музичного центру, телевізора або ноутбука невідомо?
Інструкція
1
Навряд чи ви сьогодні знайдете такий пристрій, на якому можна слухати музику, дивитися відео або робити і те і інше, і при цьому в ньому не буде роз'єму для підключення навушників. На ноутбуках, сучасних стаціонарних комп'ютерах, музичних центрах, мультимедійних системах та інших пристроях, роз'єм для навушників, як правило, розташований на лицьовій стороні і забезпечений значком навушників, щоб користувач знав, куди саме слід приєднувати штекер навушників.
2
Якщо на лицьовій стороні вашого комп'ютера ви не виявили роз'єму з позначенням навушників, значить, він знаходиться на тильній стороні системного блоку. Варто пошукати невеликий роз'єм, зазвичай забарвлений в зелений колір. Поруч неодмінно буде ще один роз'єм рожевого кольору для підключення мікрофону.
3
Може виявитися, що провід ваших навушників виявиться занадто коротким, якщо їх потрібно підключити до системного блоку, встановленому під столом. У цьому випадку доведеться відвідати комп'ютерний магазин і купити подовжувач для навушників. А якщо вам потрібно підключити відразу двоє навушників, то не забудьте придбати ще й відповідний перехідник. Він являє собою невеликий штекер з двома роз'ємами для підключення навушників.
4
Суть підключення навушників проста і зводиться до підключення штекера, яким закінчується дріт від навушників, до гнізда пристрою (комп'ютер, плеєр, аудіосистема, телевізор тощо). При цьому звук відразу ж стане надходити в навушники .