Як підключити супутник до комп'ютера.

Супутникова антена дозволяє приймати не тільки цифровий тв-сигнал, але і, при підключенні до комп'ютера, інтернет-пакети. Цим вона суттєво відрізняється від традиційної ефірної. Територія або зона покриття супутника, де можливо його приймати, залежить від розташування сателіта на орбіті. Тому перш ніж приступати до підключення офсетного супутникової антени до ПК, слід точно обчислити два параметри - свої географічні координати і місце розташування супутника.
Вам знадобиться
  • - програма satellite antenna alignment;
  • - програма Fastsatfinder;
  • - DVB-карта.
Інструкція
1
Встановіть супутникову антену на відкритому просторі, тобто в місці, де перед нею не буде розташоване висотна будівля або ж високе дерево з розкидистою кроною. Головне, щоб у напрямку на супутник був вільний простір, інакше сигнал буде слабким і постійно перериватися. Її можна прикрутити на кронштейні до стіни, у дворі на щоглі або на даху: основне - щоб він був або максимально горизонтальним по відношенню до землі, або строго вертикальним. Це в подальшому дасть можливість легше налаштувати кут місця або нахил антени.
2
Оберіть супутник, з якого будете приймати сигнал. Зону його покриття можна дізнатися на сайті www.lyngsat.com. Якщо вам невідомі координати вашого міста, то їх визначте на порталі www.maps.google.com, де в рядку пошуку введіть назву населеного пункту, потім наведіть курсор на червоний маркер, який з'явиться на карті, і натисніть праву кнопку миші. У випадаючому меню виберіть пункт «Що тут знаходиться?». У рядку пошуку будуть координати місця.
3
Налаштуйте супутникову антену по сонцю. Вам знадобиться програма satellite antenna alignment. З її допомогою можна визначити місце розташування на горизонті сонця в певній точці в певний час. Наприклад, супутник Euetelsat W4 36E (НТВ +), розташований практично в зеніті. Тому опівдні супутникову антену слід повернути в тому ж напрямку, в якому знаходиться сонце. Потім кутом нахилу тарілки відрегулювати сигнал. Враховуйте при цьому властивості конвертера супутникової антени. Він буває Ku-діапазону (лінійний, кругової) і С-band - дана характеристика написана на його корпусі. Дізнатися, який конвертер слід використовувати, можна на сайті www.lyngsat.com за параметрами транспондерів супутника.
4
Встановіть на ПК DVB-карту і програму Fastsatfinder. Виберіть у ній необхідний супутник, а в випадаючому меню - значення транспондерів. Направте антену на обраний супутник, встановіть її кут нахилу, натисніть червону кнопку в програмі і починайте повільно сканувати горизонт, рухаючи її вправо-вліво. Після проходження сектора, підійміть або опустіть її на один градус і повторіть спочатку. При появі сигналу, відсотки потужності будуть видні на екрані ПК. Досягніть максимального їх значення і зафіксуйте тарілку. Потім Підстройте силу сигналу лінійним конвертором.
За допомогою такого пристрою, як супутниковий ресивер , стає можливим здійснення передачі зображень, що надходять з конвертера, встановленого на супутниковій антені. Для того щоб підключити супутниковий ресивер до комп'ютеру, потрібно керуватися наступним планом дій.
Інструкція
1
Підключати ресивер потрібно так само, як якщо б ви підключали його до домашньої комп'ютерної мережі ще один комп'ютер. Важливо знати, що пряме підключення ресивера до комп'ютера буде не правильним варіантом підключення.
2
З метою забезпечити надійність і нормальне функціонування супутниковий ресивер підключають до модему за допомогою роутера або комутатора з кабелем «вита пара».
3
Після приєднання ресивера до комп'ютера слід внести певні настройки. У налаштуваннях телевізора в пункті «Установки мережі» слід включити рядок DHCP для отримання «ай-пі» адреси в мережі. Запишіть цю адресу для себе на блокноті, він знадобиться для подальших налаштувань підключення.
4
Для повідомлення комп'ютера з ресивером рекомендується користуватися такою програмою як Total Commander. Знайдіть у цій програмі сходинку URL і запишіть в неї ваш IP адреса, записаний раніше. Назвіть своє з'єднання на свій розсуд. Натисніть «З'єднатися» і введіть ім'я користувача. Пароль вводити не обов'язково.
5
Головні налаштування вашого ресивера будуть знаходитися в varkeys. Налаштування будуть зберігатися у файлі Softcam.key. Налаштування для кардшаринга будуть зберігатися у файлі newcamd.list. Змінювати налаштування вашого супутникового ресивера ви зможете за допомогою Total Commander. Файл newcamd.list можна редагувати за допомогою текстового редактора.
6
В цей файл також потрібно буде внести дані, які вам видасть провайдер. Інформацію, видану провайдером, слід зберегти в таємниці. Виставивши потрібну кількість портів потрібно перезавантажити емулятор ресивера.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YT9h4d5ye84