Як встановити нові курсори. нові указаателі для мишки.

В операційній системі Windows за замовчуванням є деяка кількість встановлених схем з наборами курсорів. Але якщо у користувача виникне бажання встановити свою власну добірку покажчиків миші, то і така можливість передбачена в графічному інтерфейсі будь-якої сучасної версії цієї ОС.
Інструкція
1
Якщо у вас є набір курсорів, якого немає в стандартних темах вашої операційної системи, то почніть зі створення окремої папки для нового набору. Файли власних курсорів ОС зберігає в каталозі з назвою Cursors, вміщеному в системну папку. Найчастіше цю папку слід шукати на диску C в каталозі windows - запустите Провідник (ctrl + e) і перейдіть в цю папку. Клацніть вільний простір в папці Cursors правою кнопкою, розкрийте в контекстному меню розділ «Створити» і виберіть рядок «Папку». Потім введіть назву (наприклад, NewCursors) і натисніть enter. У створену папку розпакуйте або перемістіть файли з розширенням cur або ani з нового набору курсорів.
2
Відкрийте "Панель управління", вибравши відповідний пункт у головному меню системи на кнопці «Пуск». Якщо ви використовуєте ОС Windows XP, то або виберіть компонент «Миша», або перейдіть в розділ «Оформлення і теми» і клацніть по посиланню «Покажчики миші» в лівій панелі. Якщо у вас встановлена ОС Windows Vista, то виберіть пункт «Обладнання» і в ньому клацніть посилання «Миша». В ОС Windows 7 введіть слово «Миша» в поле пошуку головного меню системи і натисніть посилання з такою ж назвою в результатах пошуку.
3
Перейдіть на вкладку "Покажчики" у вікні властивостей миші. В поле «Налаштування» перераховані передбачені в операційній системі варіанти зовнішнього вигляду курсору для кожної схеми оформлення графічного інтерфейсу. Виділіть перший рядок у цьому переліку, натискайте кнопку «Обзор», знайдіть потрібний файл у створеній вами папці і клацніть по кнопці «Відкрити». Цю операцію потрібно повторити для кожного рядка переліку.
4
Збережіть схему зі зміненими настройками покажчиків миші, якщо не хочете повторювати цю операцію, коли в ній ще раз виникне необхідність. Для цього призначена кнопка «Зберегти як». Після цього натисніть кнопку OK і зміни набудуть чинності.