Як вибрати ноутбук.

До вибору мобільного комп'ютера необхідно підходити дуже відповідально. Серед величезного асортименту товарів можна підібрати модель, яка буде ідеально підходити саме вам. На які критерії слід орієнтуватися?

Інструкція
1
Спочатку визначитеся з діагоналлю майбутнього мобільного комп'ютера. Якщо вам не потрібно занадто великий екран для певних цілей, то рекомендують купувати ноутбуки з діагонально 14-16 дюймів. Такі мобільні комп'ютери не занадто великі і важкі, але при цьому досить комфортні у використанні.
2
З'ясуйте підходящі вам характеристики. Бажано робити це до походу в магазин. Подумайте про те, для чого ви купуєте мобільний комп'ютер. Якщо ви плануєте постійно брати його з собою в дорогу або використовувати ноутбук як засіб доступу в інтернет, то не варто купувати занадто потужний пристрій.
3
Виберіть центральний процесор. Для нормальної роботи пристрою достатньо і двох ядер, але якщо вам потрібно потужний мобільний комп'ютер, то краще придбати обладнання з 3-4 ядрами ЦП.
4
Середньостатистичному користувачеві буде більш ніж достатньо 3-4 Гбайт оперативної пам'яті. Для людей, які не користуються дуже потужними додатками, різниця між 3 і 6 Гб ОЗУ буде просто непомітна.
5
Особливу увагу зверніть на відеоадаптер, встановлений в ноутбуку. Якщо ви купуєте "офісний" мобільний комп'ютер, то вам вистачить і інтегрованого відеоадаптера, що працює за рахунок оперативної пам'яті. Сучасні вбудовані відеокарти можуть бути підтримувати більшість ігор 3-4 річної давності.
6
Якщо ж вам потрібна потужна відеокарта, то виберіть пристрій з об'ємом пам'яті 1-2 Гб. Зараз багато ноутбуки оснащені відразу двома відеоадаптерами. Це дуже зручно для тих, хто хоче поєднати потужність ноутбука і тривалу його роботу без підзарядки. Такі моделі коштують трохи більше, але практика показує, що дане вкладення виправдано.
7
Зверніть увагу на можливість підключення ноутбука до телевізора або проектора. Набагато краще, коли в пристрої присутні порти VGA і HDMI для підключення зовнішніх дисплеїв.