Як кріпити імітацію бруса.

Під час проведення ремонту для декорування стін все частіше починають використовувати імітацію бруса. Імітація бруса - це та ж євровагонка, у якої бічні грані фрезерувати прямий фрезою під кутом 35-45 градусів від площини дошки. Дошку імітації бруса, на відміну від вагонки, монтують в горизонтальній площині. Швидко і якісно закріпити імітацію бруса зовсім нескладно.
Вам знадобиться
  • - дерев'яна монтажна планка 20? 40;
  • - дюбеля «швидкий монтаж» 6? 60;
  • - ударна дриль;
  • - свердло по дереву діаметром 6 мм;
  • - побідитові свердло для дрилі діаметром 6 мм;
  • - свердло діаметром 3 мм;
  • - шурупи 3? 35;
  • - ножівка по дереву.
Інструкція
1
Закріпіть на стіні у вертикальному положенні за допомогою дюбелів «швидкий монтаж» дерев'яну монтажну планку. Для цього спочатку просвердлите отвори в монтажній планці свердлом діаметром 6 мм. Отвори свердлите на відстані 600 мм один від одного. Прикладіть планку до стіни. Через просвердлені отвори пробийте ударної дрилем з побідитовим свердлом отвори в стіні на глибину 70 мм від зовнішньої площини монтажної планки.
2
Пробийте один отвір в стіні приблизно посередині монтажної планки. Прикріпіть «швидким монтажем» монтажну планку в цьому місці до стіни. Вирівняйте планку по вертикалі. Закріпіть її повністю. Таким же чином закріпіть інші планки. Відстань між ними зробіть рівним 400 - 600 мм по горизонталі.
3
Монтаж дошки імітації бруса починайте з крайньої нижньої точки стіни. Покладіть горизонтально дошку пазом вгору. Навпаки монтажних планок просвердлите в ній по одному отвору свердлом діаметром 3 мм. Отвори свердлите у внутрішньому виступі паза під кутом 25 - 30 градусів від горизонту з нахилом в сторону дошки так, що б закручувати шуруп притискав дошку зверху вниз. Ці отвори запобіжать розколювання дошки під час їх кріплення.
4
Притисніть дошку до монтажних планок і прикрутіть шурупами 3? 35 мм. Крайню нижню дошку імітації бруса кріпите як з верхньої частини (в пазу), так і з нижньої частини (у шипа). Нижні шурупи пізніше будуть закриті плінтусом.
5
Паз наступної дошки вставте в шип попередньої. Просвердлите отвір 3 мм у внутрішньому виступі паза. Прикріпіть дошку до монтажній планці одним шурупом 3? 35 мм. Просвердлите інші отвори в дошці. Прикріпіть її шурупами до монтажній планці повністю. Таким чином зашийте всю стіну.
6
Зверніть увагу! Якщо дошкою обшиваються всі стіни кімнати або приміщення, монтаж дошки виробляєте горизонтальними «кільцями», обшиваючи дошкою за один раз весь горизонтальний ряд по всіх стінах приміщення по колу. В такому випадку стикування рядів по кутах приміщення буде ідеальною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=23bqW3_6TQU
Зверніть увагу
Імітація бруса являє собою вагонку, призначену для виконання оздоблювальних робіт. Даний матеріал імітує стіну, складену з каліброваного брусу. З'єднання елементів проводиться за принципом «паз-шпунт». Купуючи вагонку під брус в нашій компанії, ви, безсумнівно, отримаєте продукцію безпосередньо з рук виробника. Це гарантія найвигіднішою вартості товару та його відмінної якості.
Корисна порада
Імітація під брус є альтернативною пропозицією для тих, хто бажає надати будові вид брусового будинку, але при цьому, не хоче ризикувати і витрачати значних фінансових коштів. Вартість каркасного будинку з обшивкою імітацією значно нижче, ніж удома з якісного профільованого бруса (що є рідкістю для Росії), при цьому енергоефективність значно вище, і догляд за фасадом дешевше. Будинок своїми руками.