Як відключити перехід в режим очікування.

В процесі еволюції обчислювальної техніки отримала розвиток концепція енергозбереження, що стала особливо популярною в моделях обчислювальних засобів, що відносяться до категорій мобільних і портативних пристроїв. Так, режим зниженого енергоспоживання, відомий також як режим очікування, був реалізований в більшості компонентів ПК (від центрального процесора до відеокарти і монітора). Знеструмлення периферії на домашньому ПК лише дратує, тому тут має сенс відключити перехід в режим очікування
Вам знадобиться
  • - адміністративні права.
Інструкція
1
Відобразите вміст віртуального каталогу «Панель управління». Це можна зробити, відкривши безпосередньо вікно папки. Для цього клікніть на пункті «Панель управління» розділу «Налаштування» меню, що відкривається при натисканні кнопки «Пуск», розташованої в панелі задач на робочому столі. Вміст даної папки також можна переглянути у вікні провідника, розгорнувши вузол «Мій комп'ютер» і виділивши необхідний елемент.
2
Відкрийте діалог управління параметрами електроживлення та енергозбереження комп'ютера. Для цього серед елементів, складових вміст папки панелі управління, знайдіть ярлик з назвою «Електроживлення». Відкрийте його, клікнувши по ньому один або два рази (в залежності від поточних налаштувань параметрів активації ярликів) лівої кнопкою миші, або якшо один раз правою кнопкою і вибравши пункт "Відкрити" контекстного меню.
3
Вимкніть перехід в режим очікування. В діалозі «Властивості: Електроживлення» переключіться на вкладку «Схеми управління живленням». Потім клікніть по випадному списку «Режим очікування через». Знайдіть у ньому і встановіть поточним пункт «ніколи». Після скоєння даного дії стане активна кнопка «Застосувати».
4
Зафіксуйте зроблені зміни. Натисніть кнопку «Застосувати» у діалозі «Властивості: Електроживлення».
5
Закрийте поточний діалог і панель управління. Клікніть по кнопці OK діалогу. Виберіть пункти «Файл» і «Закрити» в меню вікна папки або провідника.
Зверніть увагу
Якщо налаштовані параметри переходу комп'ютера в сплячий режим, він буде повністю вимикатися навіть при забороненому переході в режим очікування.
Корисна порада
Створіть власну схему живлення для того, щоб внесені зміни не зачіпали передвстановлені схеми. Для цього в діалозі «Властивості: Електроживлення» на вкладці «Схеми управління живленням» натисніть на кнопку «Зберегти як». У діалозі «Збереження схеми» введіть бажане найменування. Натисніть кнопку OK.