Як відключити повідомлення про листи.

Повідомлення про листи (повідомленнях електронної пошти) є частиною інформації, яка відображається програмою Microsoft Office Outlook, в якості оповіщень робочого столу. Крім повідомлень про вхідну поштою, до оповіщення прийнято також зараховувати дані запрошень на збори і доручення.
Вам знадобиться
  • - Microsoft office Outlook 2007
Інструкція
1
Запустіть офісний додаток Outloоk, що входить в пакет Microsoft Office і розкрийте меню «Сервис» у верхній панелі вікна програми для виконання операції відключення сповіщень, до яких відносяться і повідомлення про вхідну електронній пошті.
2
Вкажіть пункт «Параметри» і перейдіть на вкладку «Налаштування» діалогового вікна.
3
Виберіть пункт «Параметри пошти» і перейдіть в вузол «Додаткові параметри».
4
Зніміть прапорець на полі «Відображати оповіщення на робочому столі для нових листів (за замовчуванням тільки для папки« Вхідні »)» в розділі «При отриманні повідомлення в папку« Вхідні »і виберіть бажані параметри на полях« Відображати значок конверта в області повідомлень »,« Подати звуковий сигнал »і« Тимчасово змінити вид покажчика ».
5
Дочекайтесь появи повідомлення про вхідні повідомлення електронної пошти і розкрийте контекстне меню повідомлення натисканням кнопки з символом стрілки, спрямованої вниз для виконання альтернативного відключення сповіщень про нові листи в папці «Вхідні».
6
Вкажіть пункт «Відключити оповіщення на робочому столі про нові листи» для завершення операції.
7
Поверніться в меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми Microsoft Outlook для відновлення функції оповіщень про нові повідомлення електронної пошти на робочому столі і перейдіть в пункт «Параметри».
8
Перейдіть на вкладку «Настройки» діалогового вікна і виберіть розділ «Параметри пошти».
9
Розкрийте посилання «Додаткові параметри» і застосуєте прапорець на полі «Відображати оповіщення на робочому столі для нових листів (за замовчуванням тільки для папки« Вхідні »)» в розділі «При отриманні повідомлення в папку« Вхідні ».
Корисна порада
Використовуйте контекстне меню оповіщення для виконання операцій відкриття, додавання міток або видалення вибраного повідомлення електронної пошти.