Як утриматися від їжі.

Згідно незалежному опитуванням, більше половини населення з'їдають в день їжі на 30% більше, ніж потрібно організму для нормального функціонування. Поглинання зайвої їжі призводить до ожиріння, серйозних захворювань серцево-судинної системи, задишки та іншим недугам.
Інструкція
1
Уникайте покупки непотрібних продуктів. В супермаркетах придбайте тільки те, що знадобиться для вечері або обіду. Обов'язково йдучи за покупками, складіть список і по можливості обходьте стороною кондитерські відділи. Уже будучи вдома, коли під рукою не буде булочок або ковбаси, ви помітите, наскільки скоротилися ваші перекушування.
2
Займіть себе ввечері. Якщо проводити вільний час біля комп'ютера або на дивані, обов'язково захочеться з'їсти парочку печива або цукерок. А ось заняття рукоділлям, спортом, колекціонуванням та іншими видами хобі відвернуть від думок про їжу.
3
Їжте строго за розкладом, що не жертвуйте обідом і сніданком. Нерідко люди, що не поївши вранці або в обід, починають вживати в їжу шкідливі продукти під час роботи, в тому числі чіпси, картопля-фрі, горішки. Подібні часті перекуси, навіть при великій зайнятості, призводять до утворення зайвих кілограмів на талії, стегнах і сідницях.
4
Ігноруйте перекушування в період розваг. В кінотеатрах, в парках розваг, на атракціонах продавці активно пропонують попкорн, цукерки, солодку газовану воду, хот-доги. Щоб відмовитися від цих смачно пахнуть продуктів, досить добре поїсти вдома, а в дорозі розсмоктати одну карамельку (не більш). Організм насититься вуглеводами і глюкозою, з'явиться відчуття ситості. Тепер ви зможете відмовити собі у вживанні шкідливих солодощів.
5
Через 9-13 хвилин після рясної вечері або обіду випийте чашку чистої води або кружку зеленого чаю. Це дуже корисно для травної системи. Крім того, наповнення шлунка рідиною сприяє появі почуття ситості.
6
Під час вечері або обіду відмовтеся від перегляду телевізійних передач і серіалів. Смакуючи кожен шматочок, людина наїдається навіть невеликою порцією овочевого гарніру, а протягом усього вечора можна буде спокійно проводити час з рідними або приятелями, не відволікаючись на перекушування і споживання висококалорійних продуктів.
7
Прийміть ванну. Вплив теплої води на організм знімає втому, концентрує увагу мозку на відпочинку, а не на їжі, знижує апетит.
8
Займайтеся частіше спортом, ходіть на вечірню прогулянку, пробіжку, відвідуйте тренажерний зал. Фізичні вправи відвернуть від думок про їжу, а також сприятимуть здоровому сну і дозволять позбутися непотрібних кілограм.