Як вставити в пост картинку.

Давно помічено, що з двох постів новинної стрічки більше уваги привертає той текст, який супроводжується зображенням. Додати картинку в пост досить просто, для цього не треба бути фахівцем в області веб-дизайну.
Вам знадобиться
  • - файл із зображенням;
  • - браузер;
  • - програма Semagic.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили викласти пост з картинкою зі свого аккаунта на сервісі LiveJournal, вам може допомогти програма Semagic. Запустіть цю програму і наберіть текст поста. Введіть заголовок поста в поле для заголовка, якщо це потрібно.
2
Для вставки, власне, картинки вам буде потрібно пряме посилання на зображення, яке ви збираєтеся додавати в пост. Якщо ви хочете поділитися власноруч зробленою фотографією, завантажте її в один з фотоальбомів свого облікового запису в соціальній мережі або на фотохостинг. Можете скористатися одним з безкоштовних фотохостингів, які не вимагають реєстрації для завантаження зображень.
3
Відкрийте завантажене зображення в повний розмір і клацніть по ньому правою кнопкою мишки. Якщо в контекстному меню є пункт «Властивості зображення", клацніть по цьому пункту. Скопіюйте адресу зображення з поля «Адреса». Для цього виділіть адресу і натисніть клавіші Ctrl + C.
4
Може вийти так, що в контекстному меню не буде пункту «Властивості зображення». Таке може статися, якщо ви відкриваєте фотографію, завантажену в альбом соціальної мережі Facebook. У цьому випадку скопіюйте адресу з адресного рядка браузера, відкрийте в браузері нову вкладку, вставте в її адресний рядок скопійований адресу та натисніть клавішу Enter. У контекстному меню, що відкрилося після клацання на фотографію в цій вкладці повинен бути пункт «Властивості зображення». Скопіюйте адресу картинки з вікна цих властивостей.
5
У вікні Semagic встановіть покажчик курсору в те місце, де буде знаходитися зображення. Натисніть на кнопку «Вставити посилання/зображення». Виберіть опцію «Зображення» у вікні. Вставте скопійований адресу зображення в полі «Адреса» та натисніть кнопку ОК.
6
Перевірте коректність відображення картинки, якшо по кнопці «Попередній перегляд». Якщо результат перегляду вас влаштовує, додайте теги, налаштуйте рівень доступу запису і натисніть на кнопку «Відправити в журнал».