Як навчитися думати позитивно.

В деяких професіях потрібні люди, здатні бачити недоліки в роботі, в створюваних продуктах і т.д. Такі фахівці можуть тверезо оцінити ситуацію, знайти шляхи до покращення, виправити неполадки без зайвих емоцій. Але критичне мислення може проявлятися в ситуаціях, де воно не потрібно, і тоді людина страждає від нездатності радіти життю, а разом з ним мучаться оточуючі. Щоб навчитися позитивному мисленню, треба працювати над собою, поки не з'явиться баланс між здоровою критикою і життєлюбством.
Інструкція
1
Подивіться фільм «Полліанна». Героїня - 11-річна дівчинка, яка не впадає у відчай в ситуаціях, де інші люди стали б похмурими і нещасними. Цей фільм надихне вас дивитися на життя інакше і дасть мотивацію для внутрішніх змін.
2
Протягом тижня спостерігайте за оточуючими. Як тільки помітите негативну реакцію на що-небудь, подумки дайте відповідь на питання, що позитивного можна знайти в ситуації, з якою зіткнулася людина. Випадки з особистого життя можуть бути пов'язані з невідповідними емоціями. Ваше завдання - отримати звичку мислити позитивно, а не боротися з негативом. Тому починати доречно з аналізу випадків з життя інших людей. Ви здивуєтеся, як часто оточуючі псують собі життя через дрібниці. Ці приклади ще сильніше затвердять вас в намірі не розтрачувати життя на негатив.
3
Повторно подивіться фільм «Полліанна». Подумайте, що спільного між героями фільму і реальними людьми, за якими вели спостереження на минулому тижні.
4
Протягом наступного тижня уникайте спілкування з тими, хто мислить негативно і вороже. Замість цього читайте книги, які налаштовують на позитивний лад. Щоб впливати на людей, як дівчинка з фільму, треба володіти великою внутрішньою силою. Поки не навчилися мислити позитивно, віддаляйтеся від невідповідного спілкування, яке тягне назад, до колишнього життя.
5
Заведіть щоденник досягнень. Треба виробити звичку - помічати в собі краще, а не гірше. Записуйте щодня найменші успіхи. Якщо не любите вести щоденник, робіть лише короткі замітки, одним реченням. Такий щоденник треба вести все життя, періодично його перечитуючи. Рік за роком помітите, як змінюються погляди та уподобання.
6
Позбавтеся від усього, що збиває з курсу. Деякі люди вішають на стіни картинки із зображенням монстрів, крові і т.д. Це не так безневинно, ніяких жартів. Видаліть непотрібне, внесіть в життя світлі фарби. Це стосується і книг, фільмів, музики.
7
Створіть нове оточення. Спілкуйтеся з людьми, які прагнуть працювати над собою, яким потрібні досягнення, успіхи, рекорди.
Зверніть увагу
Багато людей просто не вміють думати позитивно. Як би вони не хотіли на це налаштуватися, як би не старалися - завжди один результат. Але для початку, потрібно навчитися думати не позитивно, а нейтрально. Тобто навчитися прибирати негатив. Перестрибнути з негативу на позитив, досить складно, але якщо зробити проміжну форму, то стане набагато легше.
Корисна порада
Щоб стати оптимістом, треба сильно потрудитися. Спробуйте, і переконаєтеся в тому, що, думаючи про хороше ви зміните своє життя в кращу сторону. Як навчитися мислити позитивно? Лягаючи спати, забудьте про проблеми наступного дня. Думайте про те, що все вирішиться благополучно. Будь-яку біду можна відвернути, якщо на її ліквідацію пустити весь наявний в арсеналі позитив.
Оптимістичний настрій перед початком справи - половина успіху. Але як бути, якщо позитивне мислення і є ваша мета? Подивитися на світ крізь рожеві окуляри допоможуть поради психологів і ваша власна віра в свої сили.
Інструкція
1
Отже, віра у власні сили. Сядьте, заспокойтеся, відженете взагалі всі думки. Почніть говорити собі, подумки чи вголос: «Я зможу мислити позитивно. Я зможу бути щасливим. Я буду оптимістом. У мене все вийде ». Вірте власними словами, вони мають таку ж силу, як і вчинки.
2
Відкиньте всі свої невдачі і неприємності. Всяке буває, але судити про життя тільки по негативним враженням - безперспективне заняття. Вони і надалі будуть, але вважайте ці події не покаранням, а джерелом досвіду. Шукайте задоволення в будь-якому виді діяльності.
3
Щиро радійте всьому, що з вами відбувається, навіть якщо це злива посеред липня. Висловлюючи емоції, поменше думайте про думку оточуючих. Часто саме несвідоме прагнення злитися з натовпом заважає нам мислити позитивно.
4
Знаходьте задоволення і позитивні сторони в будь-якому суспільстві: на роботі, в родині, наодинці з собою. Слухайте навколишній світ, милуйтеся його гармонійним пристроєм. Діліться своєю радістю з іншими. Роблячи матеріальні або нематеріальні подарунки, ви почувсвуете, що і ваш настрій підвищується.