Як зробити залізний гараж. Як зробити гараж із заліза.

Залізний гараж - відмінний варіант для тих, хто планує розмістити його недалеко від будинку. В залізному гаражі машина надійно захищена від впливу атмосферних опадів, при цьому він легкий, його можна швидко змонтувати або навпаки - розібрати.
Вам знадобиться
 • 1. Металеві труби для основи,
 • 2. профіль 40х40 мм,
 • 3. зварювальний апарат,
 • 4. шлифмашинка,
 • 5. листи металу,
 • 6. бетон,
 • 7. саморізи,
 • 8. шуруповерт,
 • 9. рівень.
Інструкція
1
Розрахуйте розміри майбутнього гаража і розмітьте їх на ділянці. Мінімальна ширина гаража повинна бути 2, 3 метра, а довжина - 5 метрів, але по можливості краще побудувати залізний гараж більш просторим, маленький гараж незручний у використанні.
2
Викопайте по периметру гаража ями глибиною 1 метр і в них ви встановите металеві стовпи - основу конструкції майбутнього гаража. Стовпи повинні розташовуватися один від одного на відстані 1 - 1,5 метра. Замісіть бетон для заливки стовпів, встановіть стовпи в ями, вирівняйте їх вертикально за допомогою рівня, залийте бетоном до поверхні землі. Стовпи потрібно брати такий висоти, щоб згодом покласти на них дах під потрібним вам ухилом.
3
Зачекайте, поки бетон навколо стовпів застигне, незгірш 2 тижнів, і приступайте до зварювання конструкції для гаража. Для цього візьміть металевий профіль розміром 40х40 мм, наріжте його за допомогою шліфмашинки на відрізки потрібної довжини. Приварювати профіль до стовпів потрібно на відстані 0,5 метра горизонтально, вирівнюючи його розташування за допомогою рівня. Після того, як на стіни приварені всі профілі, за аналогічною схемою змонтуйте каркас для даху. Спереду зваріть з металевого куточка основу для воріт або встановіть готову, встановіть стулки, до яких приварений внутрішній запор і петлі для зовнішнього замка. Можна використовувати внутрішній замок - головне, передбачити його заздалегідь і приварити до стулок воріт заздалегідь, до кріплення на них металу.
4
Після того, як готовий весь каркас гаража, приступайте до кріплення листів металу. Для будівлі залізного гаража можна використовувати метал товщиною від 0,5 мм, оцинкований чи ні. Кріпиться метал саморізами з гумовими прокладками, які забезпечують щільне прилягання капелюшки самореза до аркуша і не допускають проникнення вологи в отвір. Для кріплення саморізів використовуйте шуруповерт з відповідною насадкою.
5
Після того, як гараж готовий, залишається продумати, який підлога буде всередині нього. Можна залишити його земляним або забетонувати.
Донедавна металевий гараж представляв собою цільну зварену конструкцію, виготовлятися в цеху і доставляемую на місце установки в готовому вигляді. Не так давно на ринку з'явилися збірно розбірні конструкції, вигідно які простотою транспортування і установки. Тепер для установки металевого гаража не потрібна спеціальна техніка та зварювальний апарат. Як же побудувати металевий гараж?
Вам знадобиться
 • - викрутка;
 • - електрична дриль;
 • - гайкові ключі;
 • - шуруповерт;
 • - драбина;
 • - розбірна металева конструкція;
 • - будівельний рівень;
 • - саморізи;
 • - шурупи
Інструкція
1
Оберіть модель гаража. В даний час на ринку є два варіанти розбірних металевих гаражів - з профнастилу та з листової сталі. Термін служби гаража з листової сталі складає всього 25-30 років. Однак, його покупка обійдеться вам набагато дешевше, ніж придбання гаража з профнастіла.Моделі з профнастилу відрізняє міцність і довговічність. А особливий рельєф і різноманітна колірна гамма дозволяють легко вписати конструкцію з цього матеріалу практично в будь-який архітектурний ансамбль.
2
Зробіть фундамент. Слід знати, що для будівництва розбірного металевого гаража немає необхідності облаштовувати стрічковий фундамент. Цілком достатньо заасфальтувати майданчик потрібного розміру або укласти бетонну плиту. Дана площадка повинна підніматися над рівнем землі приблизно на 15 см.
3
Зберіть каркас металевої конструкції. Починати збірку слід з підлогових елементів. Укладіть нижні напрямні каркаса, скріплюючи їх оцинкованими болтами. Для надійності і простоти фіксації в деталях конструкції передбачені спеціальні кріпильні отверстія.Сформіруйте кути і встановіть проміжні стійки. Проведіть монтаж стропильних профілів даху. В процесі монтажу необхідно ретельно вивіряти положення всіх елементів за допомогою будівельного рівня.
4
Обшийте каркас листовим металом. Обшивка виробляється справа наліво, знизу вгору. Прикріпіть метал до каркаса за допомогою оцинкованих саморізів. Кріплення проводиться з кроком в 15 см.
5
Встановіть в'їзні ворота. Установка воріт проводиться відповідно до інструкції і залежить від обраної вами моделі.
Корисна порада
При виборі конструкції металевого гаража слід віддавати перевагу оцинкованим моделям. Таке покриття захистить гараж від вологи і вогкості і, як наслідок, значно збільшить термін його служби.