Як завести двигун без ключа. підключення фаркопа.

Ситуації, при яких виникає необхідність завести машину без ключа, зустрічаються в житті рядового автомобіліста не так уже й рідко. Адже ламається як сам ключ, так і замок запалювання. Щоб справитися з поломкою, необхідно знати загальні принципи роботи вузлів автомобіля.
Вам знадобиться
  • - інструкція по ремонту автомобіля;
  • - викрутка;
  • - кусачки;
  • - рукавички.
Інструкція
1
Візьміть викрутку, сильним рухом вбийте її в замок запалювання і проверніть. Дійте викруткою як ключем. При цьому замок неминуче буде зламаний і згодом його доведеться замінити. Цей спосіб підходить для автомобілів, чия конструкція не змінювалася до середини 90х. Зокрема, для практично всіх машин вітчизняного виробництва.
2
Якщо необхідно зберегти замок запалювання в цілості або за допомогою викрутки машину завести не вдалося, використовуйте інший спосіб. Знайдіть гвинти на нижній і верхній панелі рульової колонки і відверніть їх. Подденьте і акуратно зніміть пластикові панелі, що закривають циліндр замка запалювання і дроти. Дійте обережно, щоб звести до мінімуму пошкодження рульової колонки і не замкнути випадково дроти запалювання.
3
Візьміть інструкцію до транспортного засобу. Перейдіть до пункту «Запалювання» і уточніть колірної код проводів, щоб орієнтуватися в їх призначенні. Червоні дроти зазвичай відповідають за харчування машини, в той час як коричневі підключаються безпосередньо до запалювання.
4
Одягніть рукавички. Кусачками відріжте дроти, заживлюємо циліндр замка запалювання. Тепер зачистите кінці проводів, щоб підключити їх безпосередньо. Таким чином подається харчування на електричні системи і контури, такі як радіо, фари та ін. Будьте обережні, не чіпайте оголені дроти - вони знаходяться під напругою.
5
Обережно взявши дроти за ізоляцію, зведіть разом оголені їх частини. Повинна проскочити невелика іскра і автомобіль заведеться. Необхідно роз'єднати дроти і заізолювати, щоб не отримати удар струмом.
Зверніть увагу
Після того, як машина завелася без ключа, не поспішайте вирушати в дорогу. Швидше за все, замок на кермі защелкнуто, а це означає, що їзда можлива тільки по прямій.
Корисна порада
Іноді проводів запалювання буває не два, а один.