Як змонтувати мережний диск.

В операційних системах сімейства Windows реалізована можливість перегляду та отримання інформації з папок віддалених машин, відкритих для загального доступу. Щоразу для завантаження інформації з віддаленого ресурсу необхідно вводити шлях до нього і, можливо, дані для авторизації. Набагато зручніше змонтувати мережевий диск, вказавши в якості джерела даних віддалений ресурс.
Вам знадобиться
  • - можливо, дані для авторизації на віддаленій машині.
Інструкція
1
Засобами графічної оболонки відкрийте вікно "Мій комп'ютер». Для цього знайдіть ярлик з відповідною назвою на робочому столі. Клацніть по ньому один або два рази (в залежності від поточних налаштувань активації ярликів) лівою кнопкою миші. Або клікніть по ярлику правою кнопкою і виберіть у контекстному меню пункт «Відкрити».
2
Відкрийте діалог підключення мережевого диска. Для цього клікніть по пункту «Сервіс» меню вікна «Мій комп'ютер». Потім виберіть пункт «Підключити мережевий диск ...».
3
Оберіть букву, яка бути ідентифікатором монтируемого мережевого ресурсу в системі. У діалозі «Підключення мережевого диска» клікніть по випадному списку «Диск». Виберіть елемент, відповідний предпочитаемой букві.
4
Вкажіть шлях до мережного ресурсу, який буде змонтований як диск. Якщо відомий повний шлях до загального ресурсу на віддаленому комп'ютері, введіть його в текстове поле «Папка». Шлях вводиться у вигляді: \\ імя_машіни \ ім'я_ресурсу, де імя_машіни - IP адресу або символічне ім'я комп'ютера в локальній мережі, а ім'я_ресурсу - найменування однієї з папок на ньому, відкритих для загального доступа.Еслі шлях до мережевої папці не відомий, натисніть кнопку « Обзор », розташовану поряд з полем« Папка ». У діалозі «Огляд папок» послідовно розгорніть вузли «Вся мережа» і «Microsoft Windows Network». Знайдіть вузол, відповідний робочій групі або домену, в якому знаходиться цільовий комп'ютер. Відкрийте його. Розгорніть вузол, з ім'ям комп'ютера, на якому знаходиться мережевий ресурс. Виділіть її в списку загальнодоступних ресурсів комп'ютера. Натисніть кнопку OK.
5
Змонтуйте мережевий диск. У діалозі «Підключення мережевого диска» встановіть прапорець «Відновлювати при вході в систему» для забезпечення автоматичного монтування диска при кожному старті ОС. Натисніть кнопку «Готово» .Якщо для доступу до віддаленої папці необхідна авторизація, з'явиться діалог з полями для введення імені користувача та пароля. Введіть необхідні дані. Натисніть кнопку OK.
6
Перевірте наявність змонтованого мережевого ресурсу в списку дисків комп'ютера. Перейдіть у вікно «Мій комп'ютер», відкрите на першому кроці. Перегляньте розділ «Мережеві диски». Переконайтеся в присутності там змонтованого ресурсу.
Шукати кожен раз папки в підключених по локальній мережі комп'ютерах не дуже зручно, набагато простіше користуватися каталогами, підключеними в якості «Мережевого диска». Цю процедуру досить проробити один раз для кожної більш-менш часто використовуваної папки в локальній мережі.
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі і у випадаючому контекстному меню виберіть пункт «Підключити мережевий диск». Точно такий же пункт є і в контекстному меню ярлика «Мережеве оточення» - можете скористатися ним. Якщо цих ярликів немає на вашому робочому столі, то відкрийте меню на кнопці «Пуск», знайдіть у ньому рядки з тими ж написами і клацніть правою кнопкою їх. А якщо і там їх чомусь не виявиться, то натисніть клавіші WIN + E, щоб запустити Провідник, відкрийте в його меню розділ «Сервіс» і клацніть «Підключити мережевий диск» там.
2
Оберіть букву для підключається в якості мережного диска папки зі списку «Диск» у вікні.
3
Натисніть кнопку «Обзор», знайдіть мережеву папку , яку слід підключити і натисніть кнопку «Відкрити». Можна ввести адресу з клавіатури, якщо ви знаєте ім'я комп'ютера і шлях до потрібного каталогу.
4
Поставте відмітку в полі «Відновлювати при вході в систему», якщо ви збираєтеся використовувати мережеву папку постійно. У цьому випадку при кожному завантаженні комп'ютера операційна система буде підключати папку .
5
Натисніть кнопку «Готово».
6
Можна провести процедуру підключення мережевої папки в іншій послідовності. Для цього спочатку відкрийте компонент «Мережеве оточення» - це можна зробити подвійним клацанням відповідного ярлика на робочому столі, іконки в Провіднику Windows або вибором рядка «Мережеве оточення» в меню на кнопці «Пуск». Як би ви це не зробили, ОС відкриє мережеве оточення в Провіднику.
7
Перейдіть до подключаемой папці і клацніть її правою кнопкою миші - в контекстному меню буде той же пункт «Підключити мережевий диск». Виберіть цей пункт, і відкриється описане вище вікно компонента. Поле «Папка» в ньому буде неактивно, оскільки адреса клацнути вами папки система визначить сама. Залишиться проробити операції, описані в кроках четвертому і п'ятому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ThJPptVFQrg