Як позбутися вузлів у щитовидній залозі.

Захворювання щитовидної залози стали справжньою проблемою для сучасної людини. Вузловий зоб - це збільшення самої щитовидки і поява одного або декількох новоутворень у вигляді вузлів. Зазвичай лікар рекомендує зробити операцію з їх видалення, але це не означає, що не варто намагатися вилікувати дане захворювання народними методами.
Інструкція
1
Зверніться до ендокринолога і пройдіть повне обстеження. Так як вузли можуть бути злоякісними, без консультації з фахівцем не можна починати лікування навіть цілком нешкідливими травами. Якщо вузли не дуже швидко ростуть і можна трохи почекати з операцією, зверніться до допомоги природних інгредієнтів.
2
Купіть в аптеці порошок з листя морської капут, він багатий йодом, який сприяє розсмоктуванню ущільнень у щитовидній залозі. Вживайте приблизно по 1 чайної ложки на ніч, запиваючи великою кількістю рідини. Курс лікування повинен становити 15-30 днів. Якщо ви не хочете приймати порошок з морської капусти, купіть препарати, що містять йод.
3
Візьміть близько 40 штук молочних волоських горіхів. Добре промийте, покладіть на рушник, щоб вода трохи обтекла. Залийте їх 1 літром свіжого меду (рідким). Наполягайте місяць у темному місці, періодично струшуючи ємність. Приймайте по чайній ложці до їди тричі на добу. Ця суміш допомагає дуже швидко, новоутворення в щитовидній залозі починають розсмоктуватися.
4
Помийте 10 лимонів, витріть і вичавіть з них сік. Подрібніть свіжий часник (10 головок). Змішайте мед, часник, сік лимонів і настоюйте приблизно 7 днів. У день приймайте близько 4 чайних ложок цілющої суміші, повільно розсмоктуючи.
5
Купуйте траву лапчатку сріблясту. Заварюйте 1 столову ложку в 200 мл окропу. Приймайте по 50 мл 4 рази на день протягом 1 місяця. Обов'язково пройдіть процедуру УЗД. Перстач срібляста повинна допомогти в лікуванні вашої хвороби. Після обстеження стане ясно, є поліпшення чи ні, і чи варто продовжувати лікування народними методами. Якщо спостерігаються поліпшення, пийте відвар курсами: 30 днів приймайте, а 10-15 робіть перерву.
6
Якщо лікування не приносить ніяких результатів, погоджуйтеся на операцію. Не варто тягнути і чекати, коли станеться диво. При швидкому зростанні вузлів зволікати взагалі не можна. Дотримуйтесь порад фахівця.