Як зробити антресоль над дверима. Як зробити антресоль своїми руками.

В малогабаритних квартирах, яких у нас в Росії дуже багато, постійно не вистачає місця для зберігання речей. Антресоль над дверима кухні або над вхідними дверима може злегка виправити становище.
Вам знадобиться
  • - металевий куточок;
  • - лист ДСП;
  • - кріплення;
  • - навіси для дверей 4 шт;
  • - меблеві ручки 2 шт.
Інструкція
1
Ретельно виміряйте місце, де ви вирішили помістити антресоль. Зазвичай їх вішають над кухонними або вхідними дверима, у вузькому коридорчику. Прикиньте, чи не буде такий навісну шафу заважати проходу або відкриванню дверей. Відріжте за розміром лист ламінованої ДСП, а, якщо ви задумали зробити всередині антресолі полку, то два. Другу полицю зробіть трохи вже перша, яка є також і дном шафки. Вона не повинна заважати дверцятим закриватися.
2
Найпростіше прикріпити полку до стіни за допомогою металевого куточка, дерев'яних брусків або меблевого куточка для навішування полиць. Накресліть на стінах лінії, де будуть прикручені ці опори. Виміряти акуратно й уважно, інакше дно антресолі буде перекошено.Виберіте кріплення, що підходить до вашого типу стін. Краще взяти той, що триматиме міцніше, ніж потрапити під обвалений шафку. Прикрутите куточки або бруски до стін і покладіть на них дно антресолі. З полицею, якщо ви надумали її робити, поступите так само.
3
Дверцята зробіть з фанери або з того ж листа ламінованої ДСП, що і полки. Фанеру попередньо обробіть лаком з морилкою або пофарбувати в колір, що не порушує загальну колірну гамму кімнати. Меблевої кромкою оформите краю заготовок з ДСП, щоб вони акуратно смотрелісь.Прікрутіте меблеві навіси для дверей до стіни, а потім до них прикріпіть дверцята. Просвердлите отвори під ручки, схожі або такі ж, як ручки на інших меблів в кімнаті, вставте фурнітуру в дверцята.
4
Для того щоб антресоль над дверима не кидалася в очі її можна обклеїти такими ж шпалерами, якими обклеєна кімната, або пофарбувати такий же краской.Еслі ви не хочете довго морочитися з навішуванням дверей, то використовуйте шторку для того, щоб зробити антресоль закритою. Підберіть відповідний шматок щільної непрозорої тканини, зробіть з одного краю кулиску, в яку проденьте волосінь. На стіни прикрутите гачки один навпроти одного і натягніть на них волосінь зі шторкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0C8BOK0-sZ4
Антресоль - це полку закритого типу для зберігання різних речей і предметів, для яких в шафах не вистачає місця. Це актуально не тільки для малогабаритної квартири, а й для великого особняка. У торгівлі в широкому асортименті представлені такі полки, але їх можна виготовити самостійно з підручних матеріалів, що значно скоротить вартість.
Вам знадобиться
  • - матеріал для виготовлення антресолі;
  • - дюбелі, саморізи або болти;
  • - рулетка;
  • - ножівка;
  • - дриль.
Інструкція
1
Для виготовлення антресолі вам будуть потрібні дюбелі, дерев'яні бруски або металевий куточок, ламінована або звичайна дерево стружечная плита (ДСП), замість якої можна використовувати фанеру або старі дверки і бічні частини від шифоньєра.
2
Подумайте, де ви будете встановлювати антресолі. Найбільш зручний варіант - це над міжкімнатними дверима, де зверху досить велика невикористане простір.
3
За допомогою рулетки виміряйте довжину майбутньої антресолі. Виріжте потрібного розміру бруски або металевий куточок. Далі заміряйте висоту, вона повинна бути такою, щоб антресоль не заважала вільно відкривати і закривати двері.
4
Закріпіть нижні бруски або металевий куточок між двох стін за допомогою дюбелів або великих саморізів. До них прикріпіть бічні стійки. Прикріплюйте їх до бічної стіни і до нижніх брусків. Якщо ви в якості стійок використовуєте металевий куточок, можна використовувати зварювальний апарат або болти.
5
Виміряйте рулеткою довжину і ширину нижньої полиці. Виріжте за розміром дерево стружкових плит, фанеру або старі бічні частини від шифоньєра. Встановіть вирізаний за розміром матеріал на нижні опори.
6
Виміряйте довжину і ширину бічних стінок. Виріжте їх за розміром і закріпіть за допомогою дюбелів або саморізів.
7
Дверки ви можете робити або не робити. Для захисту антресолі від сторонніх очей можна використовувати звичайну шторку. Якщо ви плануєте навішувати дверки, купите меблеві шарніри, виміряйте висоту майбутніх дверцят, виріжте за розміром дві стулки. Прикрутите шарніри, навісьте дверки.
8
Виготовлена антресоль з ламінованої дерево стружкової плити або зі старого шифоньєра не вимагає додаткової обробки. Якщо ж ви використовували звичайну фанеру або інший не облагороджений матеріал, обклейте виготовлену антресоль самоклеющейся плівкою, яка представлена в сфері торгівлі в широкому асортименті, пофарбуйте або обклейте шпалерами.