Як обіграти суперника в шахи.

Шахи - гра логічна. Тому основна складність при грі - це відсутність належного мислення. Але чим частіше ви граєте, тим швидше зростає ваш навик. Обіграти суперника буде зовсім нескладно. Також не зашкодить кілька порад, які прискорять вашу перемогу у шаховій партії.
Інструкція
1
Обміркуйте початок партії. Від цього залежить подальший розклад власних сил і фігур супротивника. Пам'ятайте, що пішак дуже слабка фігура і перегороджує шлях для решти «воїнів». Тому, насамперед, розкривайте клітини для виведення на поле тур, офіцерів, ферзя. Найпоширеніший хід у шаховій партії це «е2-е4», який здійснюється пішаком. Ви можете ходити будь пішаком, якщо захочете. Крім пішаки ви можете вивести коня на шахову дошку, так як він має здатність перестрибувати через фігури. Але це може привести до запізнілого розвитку інших шахів. Намагайтеся швидше відкрити простір для сильних фігур.
2
Застосовуйте стратегію гри. Це може бути ваша особиста, накопичена досвідом перемог і поразок, або стратегія інших шахістів. У будь-якому випадку ви повинні нейтралізувати фігури супротивника. Рубайте забуті пішаки супротивника. Найчастіше недосвідчений гравець не звертає уваги на зруб такої слабкої фігури. Тим не менш, ви отримуєте вільний простір для дії. Плануйте ходи на кілька кроків вперед. Також уважно вивчайте хід супротивника. Постарайтеся побачити напрямок його дій. Таким чином, ви заздалегідь зможете уникнути «пасток».
3
Ставте мат королю супротивника. Зробити це досить важко. Якщо у противника багато фігур (навіть якщо основна сила це пішаки), то поставити мат так просто не вдасться. Найголовніше постарайтеся зберегти свої ключові фігури. Ферзь - фігура, яка може поставити мат ворожому королю, за допомогою свого. Дві тури і два офіцери також зможуть поставити мат. Двома кіньми цього зробити не вийде. Не забувайте про пішки, які можуть зіграти свою роль: вони не дозволять встати ворожому королю на суміжну клітку. Ваш власний король повинен активно пересуватися в той момент гри, коли ви ведете противника в шах і мат. В інших випадках король повинен тільки ховатися.
4
Відріжте всі шляхи відступу для ворожої фігури. Король противника повинен обов'язково бути під шахом в момент, коли йому нікуди піти. Тільки тоді ви поставите мат. В іншому випадку виникне неприємна позиція, яка називається «пат» і означає нічию.