Як встановити аську на телефон nokia 5230.

Якщо ви є власником стільникового телефону nokia 5230, то c допомогою магазину OVI ви можете скачувати безліч корисних додатків абсолютно безкоштовно. Однією з популярних і вільно поширюваної програм є ICQ (аська). Ця програма дозволяє необмежено спілкуватися з друзями, так як при користуванні сервісом витрачається тільки інтернет-трафік. Для того щоб встановити аську на телефон nokia 5230, необхідно виконати кілька нескладних дій.
Інструкція
1
Увійдіть в меню телефону, натиснувши на білу клавішу вашого стільникового, яка розташовується між червоною і зеленою кнопками. Потім зайдіть у розділ «Додатки», який знаходиться в правому нижньому кутку екрану. Потім клацніть по папці «Офіс», яка розташована під пунктом «Годинник».
2
Після чого перейдіть в розділ «Диспетчер файлів», розміщений у лівому верхньому куті екрану. Перевірте, чи поміститься на мобільний програма обсягом 2.1 мб.
3
Якщо в пам'яті телефону не вистачає місця, то видаліть невикористовувані додатки. Для цього знову перейдіть в головне меню і увійдіть в розділ «Параметри». Після чого виберіть пункт «Диспетчер додатків» і клацніть по напису «Встановлені програми».
4
Для того щоб видалити непотрібну програму, спочатку виділіть її назва за допомогою натискання. Потім в підміню «Функції», яке знаходиться в лівому нижньому куті екрану, виберіть «Видалити».
5
Якщо в пам'яті телефону достатньо місця для завантаження аськи, то знайдіть в головному меню піктограму з написом «Магазин Nokia» і клацніть по цій написи.
6
У вікні виберіть потрібний тип підключення до інтернету. Дочекайтеся повного завантаження сторінок магазину OVI.
7
Перейдіть в категорію «Додатки», натиснувши на стрілочку, що знаходиться у верхній частині екрану праворуч від слова «Рекомендовані».
8
У переліку доступних для скачування файлів знайдіть програму «ICQ Mobile для Symbian». Перейдіть на сторінку з описом програми, клацнувши по його назві.
9
Натисніть на кнопку «Завантаження», яка знаходиться у верхній частині сторінки. Дочекайтеся повного скачування файлу.
10
Натисніть на кнопку, що з'явилася «Установка». Після того як процес завершиться, виберіть пункт «Запустити», щоб відразу почати спілкування в асьці.
11
Якщо ви вже маєте акаунт в програмі ICQ, то в формі, що з'явилася введіть логін і пароль. Для того щоб завести новий обліковий запис, натисніть на посилання «Реєстрація» і заповніть необхідні поля.